timestamp
27 lipca 2017
timestamp
8
...

Tajemnice BHP w zakładzie pracy

timestamp
27 lipca 2017
timestamp
8
...

[row cols_nr=”2″ class=”narrow”]

[col size=”8″]

„Każdy człowiek ma prawo do bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Sposób realizacji tego prawa oraz obowiązki pracodawcy określa ustawa.”
Konstytucja RP

Aby dowiedzieć się więcej na temat BHP, pobierz ebook i obejrzyj materiał video.

[/col]

[col size=”4″]

[do_widget id=text-32]

[/col]

[/row]

akademia image
butterflies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w mojej Akademii Online

8 komentarzy do "Tajemnice BHP w zakładzie pracy"

  1. Dlatego też ważne są wszelkiego rodzaju szkolenia BHP. Ja chociażby polecam je w trybie online, jest to forma zdecydowanie bardziej przyjazna niż tradycyjne szkolenia.

  2. W zakresie BHP to wszystko jest ważne: szkolenia, ryzyko zawodowe, badania lekarskie. Właściwie nie ma artykułu w dziale X KP co byłoby zbędne. Praca to nie wszystko, a życie i zdrowie mamy tylko jedno.

  3. BHP nigdy za wiele. Lepiej dmuchać na zimno niż później żałować utraty zdrowia. Niestety brakuje jeszcze świadomości pracodawców w zakresie BHP.

  4. Dokładnie, czasami podczas sprawdzania dokumentacji firm w których prowadzę szkolenia bhp, łapię się za głowę, o pracownikach którzy ryzykuja swoje zdrowie mogę napisać książkę.

  5. Bardzo ciekawy materiał. Myślę, że bardzo ważne są regularne szkolenia BHP. Dzięki nim pracownicy mają szansę poznać i utrwalić wszelkie zasady bezpieczeństwa i higieny pracy, które uchronią ich przed wypadkami, bądź różnymi schorzeniami będącymi następstwem niepoprawnie wykonywanej pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *