timestamp
27 lipca 2017
timestamp
9
...

Tajemnice BHP w zakładzie pracy

timestamp
27 lipca 2017
timestamp
9
...

„Każdy człowiek ma prawo do bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Sposób realizacji tego prawa oraz obowiązki pracodawcy określa ustawa.”
Konstytucja RP

Aby dowiedzieć się więcej na temat BHP, pobierz ebook i obejrzyj materiał video.

akademia image
butterflies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w mojej Akademii Online

9 komentarzy do "Tajemnice BHP w zakładzie pracy"

  1. Dlatego też ważne są wszelkiego rodzaju szkolenia BHP. Ja chociażby polecam je w trybie online, jest to forma zdecydowanie bardziej przyjazna niż tradycyjne szkolenia.

  2. W zakresie BHP to wszystko jest ważne: szkolenia, ryzyko zawodowe, badania lekarskie. Właściwie nie ma artykułu w dziale X KP co byłoby zbędne. Praca to nie wszystko, a życie i zdrowie mamy tylko jedno.

  3. BHP nigdy za wiele. Lepiej dmuchać na zimno niż później żałować utraty zdrowia. Niestety brakuje jeszcze świadomości pracodawców w zakresie BHP.

  4. Dokładnie, czasami podczas sprawdzania dokumentacji firm w których prowadzę szkolenia bhp, łapię się za głowę, o pracownikach którzy ryzykuja swoje zdrowie mogę napisać książkę.

  5. Bardzo ciekawy materiał. Myślę, że bardzo ważne są regularne szkolenia BHP. Dzięki nim pracownicy mają szansę poznać i utrwalić wszelkie zasady bezpieczeństwa i higieny pracy, które uchronią ich przed wypadkami, bądź różnymi schorzeniami będącymi następstwem niepoprawnie wykonywanej pracy.

  6. Szkolenia BHP powinny być szczegółowo przeprowadzane w każdej firmie. Niestety w niektórych firmach są one przeprowadzane tylko żeby coś było, lub co gorsza fizycznie szkoleń nie ma a dokumenty pracownik musi podpisać i w razie czego to pracownik się nie zastosował do zaleceń (a tak naprawdę nie wiedział jak się zachować). Jest to notoryczna praktyka. Mam nadzieję, że się to kiedyś w końcu ziemi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *