timestamp
2 stycznia 2019
timestamp
5
...

PLANNER KADROWO – PŁACOWY, czyli na przełomie roku nie zapomnij o …

timestamp
2 stycznia 2019
timestamp
5
...

Jak Ci się podoba mój nowy pomysł, tym razem jest to planner kadrowo-płacowy? Z Nowym Rokiem czeka nas bardzo dużo pracy, aż strach pomyśleć, szczególnie styczeń będzie bardzo pracowity. Piętrzą się zadania i terminy, wszystko do zrobienia w bardzo krótkim czasie. Dobre planowanie to połowa sukcesu, a już na pewno w takim gorącym okresie!

Planowanie to oprawianie przyszłości w ramy teraźniejszości

– cyt. Alen Lakein

Dlatego, żeby ułatwić Ci pracę przygotowałam do wykorzystania ściągawkę/ checklistę zadań do wykonania w systemach kadrowo-płacowych na przełomie roku oraz spis ważnych terminów sprawozdawczych, abyś o niczym nie zapomniała i niczego nie pominęła.

Dodatkowo w plannerze znajdziesz też informacje o ważnych terminach miesięcznych, kluczowe zmiany i nie byłabym sobą, gdybym nie umieściła tam też ….. (tego już dowiesz się jak pobierzesz PLANNER KADROWO – PŁACOWY).

PLANNER KADROWO – PŁACOWY  posłuży Tobie do kontroli procesu kadrowo-płacowego, w tym gorącym okresie. Przygotowany jest w wersji interaktywnej, nie musisz go drukować. Wystarczy go zapisać na pulpicie i na bieżąco w wersji elektronicznej odnotowywać postępy w pracy.

» Pobierz PLANNER KADROWO – PŁACOWY «

Więcej na temat ważnych terminów kadrowo-płacowych dowiesz się też w mojej Akademii Online “O kadrach i płacach z pasją”.

A już wkrótce …

Wiemy już jak ciężko będziemy pracować w styczniu a kiedy będziemy odpoczywać w 2019 roku, o tym kolejny wpis. Poczytaj też koniecznie o Kursie KADRY Akademii Online “O kadrach i płacach z pasją”.

Koniecznie zostaw komentarz i napisz proszę, czy materiały które dla Ciebie przygotowuję są pomocne i wartościowe. Co Ci się podoba a co mogłabym zrobić lepiej. Śledź mój blog i zasubskrybuj BLOG, zapisz się na Newsletter a nie ominie Cię żaden wpis.

Zobacz też koniecznie …

Wpis o tym  jak obliczyć wymiar czasu pracy?

» Pobierz PLANNER KADROWO – PŁACOWY «

akademia image
butterflies
Więcej informacji na temat ważnych terminów kadrowo-płacowych znajdziesz w mojej Akademii Online

5 komentarzy do "PLANNER KADROWO – PŁACOWY, czyli na przełomie roku nie zapomnij o …"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *