timestamp
29 stycznia 2019
timestamp
1
...

PLANNER KADROWO – PŁACOWY, czyli w lutym nie zapomnij o …

timestamp
29 stycznia 2019
timestamp
1
...

Podobnie jak miesiąc temu przygotowałam planner kadrowo-płacowy na luty 2019. Znajdziesz w nim wszystkie obowiązki, których musimy dopełnić w bieżącym miesiącu, a także wykaz prac rocznych, które powinny zostać wykonane w każdym, profesjonalnym dziale kadrowo-płacowym. Jest dostępny w wersji interaktywnej, abyś mógł na nim pracować i na bieżąco edytować postęp zadań oraz treść.

Planowanie to oprawianie przyszłości w ramy teraźniejszości

– cyt. Alen Lakein

Dlatego, żeby ułatwić Ci pracę przygotowałam do wykorzystania ściągawkę/ checklistę zadań do wykonania w systemach kadrowo-płacowych na przełomie roku oraz spis ważnych terminów sprawozdawczych, abyś o niczym nie zapomniała i niczego nie pominęła.

Dodatkowo w plannerze znajdziesz też informacje o ważnych terminach miesięcznych, kluczowe zmiany i nie byłabym sobą, gdybym nie umieściła tam też ….. (tego już dowiesz się jak pobierzesz PLANNER KADROWO – PŁACOWY).

PLANNER KADROWO – PŁACOWY  posłuży Tobie do kontroli procesu kadrowo-płacowego. Przygotowany jest w wersji interaktywnej, nie musisz go drukować. Wystarczy go zapisać na pulpicie i na bieżąco w wersji elektronicznej odnotowywać postępy w pracy.

» Pobierz PLANNER KADROWO – PŁACOWY «

Więcej na temat ważnych terminów kadrowo-płacowych dowiesz się też w mojej Akademii Online “O kadrach i płacach z pasją”.

A już wkrótce …

4 lutego rusza Kurs ZASIŁKI. Poczytaj też koniecznie o Kursie KADRY Akademii Online “O kadrach i płacach z pasją”.

Koniecznie zostaw komentarz i napisz proszę, czy materiały które dla Ciebie przygotowuję są pomocne i wartościowe. Co Ci się podoba a co mogłabym zrobić lepiej. Śledź mój blog i zasubskrybuj BLOG, zapisz się na Newsletter a nie ominie Cię żaden wpis.

Zobacz też koniecznie …

Wpis o tym  jak obliczyć wymiar czasu pracy?

akademia image
butterflies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w mojej Akademii Online

1 komentarz do "PLANNER KADROWO – PŁACOWY, czyli w lutym nie zapomnij o …"

  1. Jestem szczęśliwym posiadaczem obu książek Pani Moniki “Wszystko co musisz wiedzieć o czasie pracy” oraz “Wszystko co musisz wiedzieć o urlopach i zwolnieniach od pracy”. Na bieżąco śledzę blog, przeglądam idealnie pomocne e-booki.
    Wszystkie materiały, które udostępnia Pani Monika, są niezmiernie przydatne. Najważniejszą ich cechą jest prostota i przystępność dla każdego: początkujący – zaawansowany kadrowicz.
    Szczerze polecam wszystkim.
    Ja jestem mega zadowolona z tak pomocnych materiałów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *