timestamp
4 marca 2019
timestamp
0
...

PLANNER KADROWO – PŁACOWY, czyli w marcu nie zapomnij o …

timestamp
4 marca 2019
timestamp
0
...

Podobnie jak miesiąc temu przygotowałam planner kadrowo-płacowy na marzec 2019. Znajdziesz w nim wszystkie obowiązki, których musimy dopełnić w bieżącym miesiącu,  które powinny zostać wykonane w każdym, profesjonalnym dziale kadrowo-płacowym. Jest dostępny w wersji interaktywnej, abyś mógł na nim pracować i na bieżąco edytować postęp zadań oraz treść.

Planowanie to oprawianie przyszłości w ramy teraźniejszości

– cyt. Alen Lakein

Dlatego, żeby ułatwić Ci pracę przygotowałam do wykorzystania ściągawkę/ checklistę zadań do wykonania w systemach kadrowo-płacowych na przełomie roku oraz spis ważnych terminów sprawozdawczych, abyś o niczym nie zapomniała i niczego nie pominęła.

Dodatkowo w plannerze znajdziesz też informacje o ważnych terminach miesięcznych, kluczowe zmiany i nie byłabym sobą, gdybym nie umieściła tam też ….. (tego już dowiesz się jak pobierzesz PLANNER KADROWO – PŁACOWY).

PLANNER KADROWO – PŁACOWY  posłuży Tobie do kontroli procesu kadrowo-płacowego. Przygotowany jest w wersji interaktywnej, nie musisz go drukować. Wystarczy go zapisać na pulpicie i na bieżąco w wersji elektronicznej odnotowywać postępy w pracy.

» Pobierz PLANNER KADROWO – PŁACOWY «

Więcej na temat ważnych terminów kadrowo-płacowych dowiesz się też w mojej Akademii Online “O kadrach i płacach z pasją”.

A już wkrótce …

4 marca rusza Kurs URLOPY. Poczytaj też koniecznie o Kursie KADRY Akademii Online “O kadrach i płacach z pasją”.

11 marca rusza Mała Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego.

Koniecznie zostaw komentarz i napisz proszę, czy materiały które dla Ciebie przygotowuję są pomocne i wartościowe. Co Ci się podoba a co mogłabym zrobić lepiej. Śledź mój blog i zasubskrybuj BLOG, zapisz się na Newsletter a nie ominie Cię żaden wpis.

akademia image
butterflies
Więcej informacji na temat terminów kadrowo-płacowych znajdziesz w mojej Akademii Online

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *