timestamp
1 lipca 2019
timestamp
0
...

PLANNER KADROWO – PŁACOWY, czyli w lipcu nie zapomnij o…

timestamp
1 lipca 2019
timestamp
0
...

Połowa roku za nami! Jak co miesiąc przygotowałam dla Ciebie Planner Kadrowego – tym razem na lipiec 2019. Znajdziesz w nim wszystkie obowiązki, których musimy dopełnić w bieżącym miesiącu,  a które powinny zostać wykonane w każdym, profesjonalnym dziale kadrowo-płacowym. Zapewne zgodzisz się ze mną, że w naszej pracy efektywna i sprawna organizacja procesów jest kluczem do sukcesu.

Planner jest dostępny w wersji interaktywnej, abyś mógł na nim pracować i na bieżąco edytować postęp zadań oraz treść.

Planowanie to oprawianie przyszłości w ramy teraźniejszości

– cyt. Alen Lakein

W plannerze znajdziesz nie tylko terminy zobowiązań publicznoprawnych, ale również ciekawostki prawne, wymiar czasu pracy oraz wybrane fragmenty Kodeksu Pracy, aby utrwalać wiedzę, przy okazji wypełniania comiesięcznych obowiązków. Nie byłabym sobą, gdybym nie umieściła w nim również… tego już dowiesz się , gdy pobierzesz PLANNER KADROWO – PŁACOWY.

PLANNER KADROWO – PŁACOWY  posłuży Ci do kontroli procesu kadrowo-płacowego. Przygotowany jest w wersji interaktywnej, nie musisz go drukować. Wystarczy, że zapiszesz go na pulpicie i na bieżąco, w wersji elektronicznej, odnotowywać będziesz postępy w pracy.

» Pobierz PLANNER KADROWO – PŁACOWY «

Więcej na temat ważnych terminów kadrowo-płacowych dowiesz się też w mojej Akademii Online “O kadrach i płacach z pasją”.

A już wkrótce …

24 września rusza kolejna edycja AKADEMII MISTRZOSTWA KADROWO-PŁACOWEGO.

Koniecznie zostaw komentarz i napisz proszę, czy materiały które dla Ciebie przygotowuję są pomocne i wartościowe. Co Ci się podoba a co mogłabym zrobić lepiej. Śledź mój blog i zasubskrybuj BLOG, zapisz się na Newsletter a nie ominie Cię żaden wpis.

akademia image
butterflies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w mojej Akademii Online

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *