fbpx

Planner kadrowo-płacowy, czyli we wrześniu nie zapomnij o

2 września 2019
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on print
Wakacje, wakacje i po wakacjach! Dzieci wracają do szkoły, a my do pracy. Powracamy do naszego rytmu. Jak co miesiąc przygotowałam dla Ciebie Planner Kadrowo-Płacowy na wrzesień 2019 roku.

W tym miesiącu czeka nas nie lada wyzwanie! 7 września wejdą w życie kolejne zmiany w prawie pracy, a już za chwilę czekają nas zmiany w podatkach. Będzie wesoło!

Nie martw się nie zostawię Cię z tym. Przygotowałam obszerną publikację i wideo szkolenie o zmianach w prawie pracy w 2019 r.

Koniecznie pobierz planner na wrzesień. Znajdziesz w nim wszystkie obowiązki, których musimy dopełnić w bieżącym miesiącu, a które powinny zostać wykonane w każdym, profesjonalnym dziale kadrowo-płacowym. Zapewne zgodzisz się ze mną, że w naszej pracy efektywna i sprawna organizacja procesów jest kluczem do sukcesu.

Planowanie to oprawianie przyszłości w ramy teraźniejszości
- cyt. Alen Lakein

Planner kadrowo-płacowy jest dostępny w wersji interaktywnej, aby móc na nim pracować i na bieżąco edytować postęp zadań oraz treść.

W plannerze znajdziesz nie tylko terminy zobowiązań publicznoprawnych, ale również ciekawostki prawne, wymiar czasu pracy oraz wybrane fragmenty Kodeksu Pracy, aby utrwalać wiedzę, przy okazji wypełniania comiesięcznych obowiązków. Nie byłabym sobą, gdybym nie umieściła w nim również… tego już dowiesz się, gdy pobierzesz

Planner kadrowo-płacowy posłuży Ci do kontroli procesu kadrowo-płacowego. Przygotowany jest w wersji interaktywnej, nie musisz go drukować. Wystarczy, że zapiszesz go na pulpicie i na bieżąco, w wersji elektronicznej, odnotowywać będziesz postępy w pracy.

Lubisz konkursy? Weź udział we wrześniowym konkursie SZPILKOWYM!

Udostępnij ten wpis w mediach społecznościowych, a następnie podziel się z nami swoimi sukcesami z poprzedniego miesiąca w komentarzu.

Z czego jesteś dumna/y, co udało Ci się osiągnąć swoją systematyczną pracą, a w najbliższy piątek wraz z zespołem wybierzemy najciekawsze wpisy, a ich Autorów nagrodzimy NIESPODZIANKĄ! Zwycięzcę ogłosimy również w komentarzu do tego wpisu. SKROMNIE JUŻ BYŁO! Z nowym rokiem szkolnym wchodzimy na wyższy poziom.

Zostaw komentarz i weź udział w konkursie!

Ufam, że mój artykuł okazał się dla Ciebie pomocny. Zobacz więcej o podobnej tematyce lub zdobądź wiedzę z innych obszarów! Zdobywaj nowe kompetencje! Będzie mi bardzo miło, jeśli będziesz odwiedzać mój blog. Zapisz się na Newsletter,  chcę Cię informować o zmianach i ciekawych przypadkach z obszaru prawa pracy.

Chcesz mieć pewność, że nic Cię nie ominie?

Dołącz do ponad 12,000 subskrybentów i bądź na bieżąco!

Zdobywanie wiedzy i ciągły rozwój są dla Ciebie ważne? Moją misją jest edukować i dzielić się wiedzą. Zostaw komentarz i daj mi znać w rozwiązaniu jakich problemów mogę Ci jeszcze pomóc? Zainspiruj mnie do nowych treści!

Odwiedź i subskrybuj mój kanał na Youtube. Zdobywaj wiedzę jak mistrzowie! Rzetelna wiedza, przykłady, wyliczenia, wyjaśnienia oraz interpretacje zawiłych przepisów – to wszystko znajdziesz na moim kanale! 

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on print
Monika Smulewicz

Monika Smulewicz

Nazywam się Monika Smulewicz. Jestem ekspertem prawa pracy. Szkolę przedsiębiorców i menedżerów w zakresie efektywnego wykorzystania prawa pracy w biznesie. Jestem autorką kompleksowego programu szkoleń online pt. "Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego." Równocześnie prowadzę zajęcia z prawa pracy oraz naliczania wynagrodzeń na uczelniach wyższych. Moją pasją jest czas pracy, dlatego stworzyłam aplikację do planowania i rozliczania czasu pracy ePlanner.pl.

więcej o mnie →

Uważasz, że to wartościowe treści? Chcesz więcej?

„O kadrach i płacach z pasją” to najpopularniejszy blog o tematyce kadrowo-płacowej w Polsce oraz gwarancja sprawdzonych informacji. Zostawiając swój e-mail dostaniesz nie tylko powiadomienia o nowych wpisach, lecz także dodatkowe, ekskluzywne materiały. Będę strzec Twojego adresu i zachowam go tylko dla siebie! W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji. Zapisz się!

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!

Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego Moniki Smulewicz jest Placówką Kształcenia Ustawicznego, wpisaną do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych MEN pod numerem RSPO 273974.

Slider
Slider
Dziś jest najlepszy dzień, aby zacząć. Mistrzowie działają tu i teraz. Wierzę, że Ty również podejmiesz wyzwanie mistrzostwa zawodowego!