fbpx

Pobierz 8 zasad skutecznej pracy z domu

21 marca 2020
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on print
Nowa rzeczywistość związana z pandemią COVID-19 postawiła i przed pracodawcami i przed pracownikami wyzwania. Jak bezpiecznie dla naszych pracowników i klientów zapewnić ciągłość działania firmy? Tam gdzie pozwala na to specyfika pracy, pracodawcy masowo wprowadzają system pracy z domu.

Za nami pierwszy tydzień eksperymentu, ogólnofirmowej pracy zdalnej.

  • Jak poszczególne organizacje poradziły sobie w tym wyzwaniem?
  • Jak Ty i Twoja firma poradziliście sobie z tym przedsięwzięciem?
  • Co było dla Ciebie największym wyzwaniem?

Koniecznie daj znać w komentarzu. Podziel się swoimi złotymi radami. Wspólnie z Małgorzatą Górską – doświadczoną menedżerką z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu procesami HR w dużych renomowanych firmach, przygotowałyśmy dla Ciebie do pobrania i powieszenia w widocznym miejscu 8 złotych zasad skutecznej i efektywnej pracy zdalnej.

Koniecznie zajrzyj też na blog i przeczytaj do kompletu obszerny materiał w której w szczegółowy sposób zostało omówione 8 zasad skutecznej pracy z domu.

W ostatnich dniach w naszych skrzynkach pojawiają się setki pytań dotyczących obecnej sytuacji. Wśród nich wiele dotyczy najnowszych przepisów prawa pracy, a co za tym idzie nowych praw i obowiązków pracowników jak i pracodawców. 

Dlatego w Akademii Mistrzostwa Kadrowo Płacowego Moniki Smulewicz skupiamy sie teraz przede wszystkim na dostarczeniu rzetelnych informacji. Staramy się wspierać Cię i rozwiewać na bieżąco pojawiające się wątpliwości w tej tematyce. Najważniejsze treści publikujemy na naszym blogu w nowej sekcji COVID-19 | AKTUALNOŚCI, w której znajdziesz wszystkie wpisy dotyczące bieżącej sytuacji.

Zobacz też do kompletu wpis: Polecenie wykonywania pracy zdalnej w związku z koronawirusem COVID-19.

Pobierz 8 zasad skutecznej pracy z domu!

Zostawienie adresu email jest równoznaczne ze zgodą na otrzymywanie ode mnie wiadomości i z akceptacją naszej Polityki Prywatności.

#gramydojednejbramki #zostańwdomu #homeoffice #niemogęprzyjechaćdobiura,alemogęrzetelniepracować #jesteśmyodpowiedzialni #pracazdomu #pracazdomuwpraktyce

Ufam, że mój artykuł okazał się dla Ciebie pomocny. Zobacz więcej o podobnej tematyce lub zdobądź wiedzę z innych obszarów! Zdobywaj nowe kompetencje! Będzie mi bardzo miło, jeśli będziesz odwiedzać mój blog. Zapisz się na Newsletter,  chcę Cię informować o zmianach i ciekawych przypadkach z obszaru prawa pracy.

Chcesz mieć pewność, że nic Cię nie ominie?

Dołącz do ponad 12,000 subskrybentów i bądź na bieżąco!

Zdobywanie wiedzy i ciągły rozwój są dla Ciebie ważne? Moją misją jest edukować i dzielić się wiedzą. Zostaw komentarz i daj mi znać w rozwiązaniu jakich problemów mogę Ci jeszcze pomóc? Zainspiruj mnie do nowych treści!

Odwiedź i subskrybuj mój kanał na Youtube. Zdobywaj wiedzę jak mistrzowie! Rzetelna wiedza, przykłady, wyliczenia, wyjaśnienia oraz interpretacje zawiłych przepisów – to wszystko znajdziesz na moim kanale! 

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on print
Monika Smulewicz

Monika Smulewicz

Nazywam się Monika Smulewicz. Jestem ekspertem prawa pracy. Szkolę przedsiębiorców i menedżerów w zakresie efektywnego wykorzystania prawa pracy w biznesie. Jestem autorką kompleksowego programu szkoleń online pt. "Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego." Równocześnie prowadzę zajęcia z prawa pracy oraz naliczania wynagrodzeń na uczelniach wyższych. Moją pasją jest czas pracy, dlatego stworzyłam aplikację do planowania i rozliczania czasu pracy ePlanner.pl.

więcej o mnie →

Uważasz, że to wartościowe treści? Chcesz więcej?

„O kadrach i płacach z pasją” to najpopularniejszy blog o tematyce kadrowo-płacowej w Polsce oraz gwarancja sprawdzonych informacji. Zostawiając swój e-mail dostaniesz nie tylko powiadomienia o nowych wpisach, lecz także dodatkowe, ekskluzywne materiały. Będę strzec Twojego adresu i zachowam go tylko dla siebie! W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji. Zapisz się!

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!

Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego Moniki Smulewicz jest Placówką Kształcenia Ustawicznego, wpisaną do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych MEN pod numerem RSPO 273974.

Slider
Slider
Dziś jest najlepszy dzień, aby zacząć. Mistrzowie działają tu i teraz. Wierzę, że Ty również podejmiesz wyzwanie mistrzostwa zawodowego!