fbpx

Kalendarz kadrowo-płacowy, czyli w październiku nie zapomnij o…

29 września 2021
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on print
Planowanie to tajna broń osób znanych ze stałego podnoszenia efektywności swojej pracy. Sprawdź, jakie wyzwania czekają na działy kadrowo-płacowe w październiku!

W mojej codziennej działalności przykładam ogromną wagę do planowania, automatyzacji i ciągłej pracy nad efektywnością. W tym celu niezwykle pomocne są wszelkiego rodzaju kalkulatory, wzory dokumentów, akty prawne, e-booki i ściągawki, a w Strefie Premium na moim blogu jest ich coraz więcej!

Grunt to dobre planowanie! Reszta to Twoja ciężka praca!

Czas płynie nieubłaganie, witamy się z jesienią. Piękna pora roku, trochę nostalgiczna, która czasem powoduje, że spada nasza energia i chęć do pracy. Żeby wspomóc Cię w codziennych obowiązkach kadrowo-płacowych przygotowałam kolejny, interaktywny planner na październik.

Znajdziesz w nim wszystkie obowiązki, których musisz dopełnić w bieżącym miesiącu.
1️⃣ Pobierz Planner 2️⃣ Zapisz na pulpicie 3️⃣ Korzystaj!

W plannerze znajdziesz nie tylko terminy zobowiązań publicznoprawnych, ale również ciekawostki prawne, wymiar czasu pracy oraz wybrane fragmenty Kodeksu Pracy, aby utrwalać wiedzę, przy okazji wypełniania comiesięcznych obowiązków.

Planner jest dostępny w wersji interaktywnej, abyś mógł na nim pracować i na bieżąco edytować postęp zadań oraz treść.

Teraz jesteś gotowa na jesienne wyzwania! Czyż nie?


W Akademii październik przedstawia się następująco:

12 października – Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego

26 października – I edycja Akademii Inspektora Ochrony Danych

11 październik – kurs Czas pracy

12 październik – kurs Kadry

14 październik – szkolenie “Prawo pracy w dobie Covid”

15 październik – webinar “Przeciwdziałanie mobbingowi i dyskryminacji w miejscu pracy”

22 październik – szkolenie “Zmiany w Rozliczaniu Wynagrodzeń w 2022 r. przewidziane w „Polskim Ładzie”

Pobierz PLANNER kadrowo-płacowy na październik!  

Ufam, że mój artykuł okazał się dla Ciebie pomocny. Zobacz więcej o podobnej tematyce lub zdobądź wiedzę z innych obszarów! Zdobywaj nowe kompetencje! Będzie mi bardzo miło, jeśli będziesz odwiedzać mój blog. Zapisz się na Newsletter,  chcę Cię informować o zmianach i ciekawych przypadkach z obszaru prawa pracy.

Chcesz mieć pewność, że nic Cię nie ominie?

Dołącz do ponad 35 000 subskrybentów i bądź na bieżąco!

Zdobywanie wiedzy i ciągły rozwój są dla Ciebie ważne? Moją misją jest edukować i dzielić się wiedzą. Zostaw komentarz i daj mi znać w rozwiązaniu jakich problemów mogę Ci jeszcze pomóc? Zainspiruj mnie do nowych treści!

Odwiedź i subskrybuj mój kanał na Youtube. Zdobywaj wiedzę jak mistrzowie! Rzetelna wiedza, przykłady, wyliczenia, wyjaśnienia oraz interpretacje zawiłych przepisów – to wszystko znajdziesz na moim kanale! 

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on print
Monika Smulewicz

Monika Smulewicz

Nazywam się Monika Smulewicz. Jestem ekspertem prawa pracy. Szkolę przedsiębiorców i menedżerów w zakresie efektywnego wykorzystania prawa pracy w biznesie. Jestem autorką kompleksowego programu szkoleń online pt. "Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego." Równocześnie prowadzę zajęcia z prawa pracy oraz naliczania wynagrodzeń na uczelniach wyższych. Moją pasją jest czas pracy, dlatego stworzyłam aplikację do planowania i rozliczania czasu pracy ePlanner.pl.

więcej o mnie →

Uważasz, że to wartościowe treści? Chcesz więcej?

“O kadrach i płacach z pasją” to najpopularniejszy blog o tematyce kadrowo-płacowej w Polsce oraz gwarancja sprawdzonych informacji. Zostawiając swój e-mail dostaniesz nie tylko powiadomienia o nowych wpisach, lecz także dodatkowe, ekskluzywne materiały. Będę strzec Twojego adresu i zachowam go tylko dla siebie! W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji. Zapisz się!

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!

Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego i Zarządzania Zasobami Ludzkimi jest Placówką Kształcenia Ustawicznego, wpisaną do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych MEN pod numerem RSPO 273974.

Slider
Slider
Dziś jest najlepszy dzień, aby zacząć. Mistrzowie działają tu i teraz. Wierzę, że Ty również podejmiesz wyzwanie mistrzostwa zawodowego!