fbpx

Polski Ład

16 listopada 2021
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on print
Zapraszamy Cię na LIVE'y z cyklu "Polski Ład". Będą to spotkania dedykowane właśnie zmianom, jakie czekają nas od nowego roku.

Wszyscy z przerażeniem patrzymy na nowy program Rządu jakim jest Polski Ład. Czasu nie zostało za wiele.

Nasze szkolenia z rozliczania wynagrodzeń w obliczu nowego programu cieszą się wielkim zainteresowaniem, a wirtualne sale szkoleniowe pękają w szwach. Jak zawsze w takich sytuacjach nie mogę pozostawić Cię bez wsparcia. Postanowiłam wesprzeć Cię rzetelnymi informacjami, które pozwolą Ci poznać zarys najważniejszych zmian jakie szykują dla nas rządzący.

Zapraszam Cię na LIVE’y z cyklu “Polski Ład”.

Pierwsze spotkanie pt. “Rewolucyjne zmiany w podatkach i ich wpływ na rozrachunki z pracownikami” już za nami. Transmisje możesz zobaczyć na moim kanale YouTube – HR na szpilkach.

Już 24 listopada zapraszam serdecznie na kolejną odsłonę “Polskiego Ładu”. Głównym tematem spotkania będą „Wynagrodzenia kadry menedżerskiej w Nowym Polskim Ładzie”. W programie LIVE’a znajdzie się:

  • Czy członek zarządu będzie korzystał z ulg podatkowych, czy jednak dostanie mniej na rękę?
  • Co z członkami zarządu i prokurentami, którzy nie otrzymują wynagrodzenia – czy dosięgnie ich nowa składka zdrowotna?
  • Ulga dla klasy średniej dla zarabiających więcej niż 5.701 zł/m-c a składka zdrowotna po przekroczeniu 30-krotności przeciętego wynagrodzenia – analiza przypadku.
  • Nowa sytuacja menedżerów na działalnościach gospodarczych vs. dotychczasowi menedżerowie-pracownicy chcący rozliczać się w formule B2B z byłym pracodawcą.
  • Wybrane zagadnienia dot. kontraktów menedżerskich w formule ograniczonego ryzyka i ponoszenia ryzyka.

Żeby dołączyć do spotkania uzupełnij formularz, wówczas na dzień przed LIVE’em otrzymasz od nas link do spotkania.

No token or token has expired.

Ufam, że mój artykuł okazał się dla Ciebie pomocny. Zobacz więcej o podobnej tematyce lub zdobądź wiedzę z innych obszarów! Zdobywaj nowe kompetencje! Będzie mi bardzo miło, jeśli będziesz odwiedzać mój blog. Zapisz się na Newsletter,  chcę Cię informować o zmianach i ciekawych przypadkach z obszaru prawa pracy.

Chcesz mieć pewność, że nic Cię nie ominie?

Dołącz do ponad 35 000 subskrybentów i bądź na bieżąco!

Zdobywanie wiedzy i ciągły rozwój są dla Ciebie ważne? Moją misją jest edukować i dzielić się wiedzą. Zostaw komentarz i daj mi znać w rozwiązaniu jakich problemów mogę Ci jeszcze pomóc? Zainspiruj mnie do nowych treści!

Odwiedź i subskrybuj mój kanał na Youtube. Zdobywaj wiedzę jak mistrzowie! Rzetelna wiedza, przykłady, wyliczenia, wyjaśnienia oraz interpretacje zawiłych przepisów – to wszystko znajdziesz na moim kanale! 

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on print
Monika Smulewicz

Monika Smulewicz

Nazywam się Monika Smulewicz. Jestem ekspertem prawa pracy. Szkolę przedsiębiorców i menedżerów w zakresie efektywnego wykorzystania prawa pracy w biznesie. Jestem autorką kompleksowego programu szkoleń online pt. "Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego." Równocześnie prowadzę zajęcia z prawa pracy oraz naliczania wynagrodzeń na uczelniach wyższych. Moją pasją jest czas pracy, dlatego stworzyłam aplikację do planowania i rozliczania czasu pracy ePlanner.pl.

więcej o mnie →

Uważasz, że to wartościowe treści? Chcesz więcej?

“O kadrach i płacach z pasją” to najpopularniejszy blog o tematyce kadrowo-płacowej w Polsce oraz gwarancja sprawdzonych informacji. Zostawiając swój e-mail dostaniesz nie tylko powiadomienia o nowych wpisach, lecz także dodatkowe, ekskluzywne materiały. Będę strzec Twojego adresu i zachowam go tylko dla siebie! W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji. Zapisz się!

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!

Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego i Zarządzania Zasobami Ludzkimi jest Placówką Kształcenia Ustawicznego, wpisaną do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych MEN pod numerem RSPO 273974.

Slider
Slider
Dziś jest najlepszy dzień, aby zacząć. Mistrzowie działają tu i teraz. Wierzę, że Ty również podejmiesz wyzwanie mistrzostwa zawodowego!