fbpx

Pobierz e-book “Wjazd, pobyt i zatrudnianie obywateli Ukrainy w czasie wojny”

28 lutego 2022
Oddajemy w Wasze ręce krótki poradnik dotyczący wjazdu, pobytu i zatrudniania obywateli Ukrainy. Znajdziecie w nim również wątki dotyczące przyjazdu dzieci, przemieszczania się zwierząt towarzyszących oraz wyjazdu z Ukrainy.

Oddajemy w Wasze ręce krótki poradnik dotyczący wjazdu, pobytu i zatrudniania obywateli Ukrainy. Widząc pojawiające się pytania, treść jest dodatkowo rozszerzona o wątki dotyczące przyjazdu dzieci, przemieszczania się zwierząt towarzyszących oraz wyjazdu z Ukrainy.

Informator jest przygotowywany w czasie dla nas wszystkich nadzwyczajnym. Grupą docelową odbiorców są osoby, które chcą posiąść podstawową wiedzę w obszarach treści Informatora, gdy u naszych wschodnich sąsiadów trwa wojna.

Złożoność sytuacji indywidualnych nie pozwala w krótkiej treści ująć ich złożoności. Zachęcamy do kontaktów indywidualnych, celem udzielenia doradztwa w konkretnych przypadkach.


Завантаж E-BOOK (електронну книгу) в українській версії 

Dynamika sytuacji nakazuje ostrożność w odniesieniu do aktualności informacji zawartych w treści Informatora. Będziemy go dla Państwa aktualizowali na bieżąco.

Sytuacja na Ukrainie – Informacje dla pracowników i pracodawców [Wpis aktualizowany]

Ufam, że mój artykuł okazał się dla Ciebie pomocny. Zobacz więcej o podobnej tematyce lub zdobądź wiedzę z innych obszarów! Zdobywaj nowe kompetencje! Będzie mi bardzo miło, jeśli będziesz odwiedzać mój blog. Zapisz się na Newsletter,  chcę Cię informować o zmianach i ciekawych przypadkach z obszaru prawa pracy.

Chcesz mieć pewność, że nic Cię nie ominie?

Dołącz do ponad 35 000 subskrybentów i bądź na bieżąco!

Zdobywanie wiedzy i ciągły rozwój są dla Ciebie ważne? Moją misją jest edukować i dzielić się wiedzą. Zostaw komentarz i daj mi znać w rozwiązaniu jakich problemów mogę Ci jeszcze pomóc? Zainspiruj mnie do nowych treści!

Odwiedź i subskrybuj mój kanał na Youtube. Zdobywaj wiedzę jak mistrzowie! Rzetelna wiedza, przykłady, wyliczenia, wyjaśnienia oraz interpretacje zawiłych przepisów – to wszystko znajdziesz na moim kanale! 

Monika Smulewicz

Monika Smulewicz

Nazywam się Monika Smulewicz. Jestem ekspertem prawa pracy. Szkolę przedsiębiorców i menedżerów w zakresie efektywnego wykorzystania prawa pracy w biznesie. Jestem autorką kompleksowego programu szkoleń online pt. "Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego." Równocześnie prowadzę zajęcia z prawa pracy oraz naliczania wynagrodzeń na uczelniach wyższych. Moją pasją jest czas pracy, dlatego stworzyłam aplikację do planowania i rozliczania czasu pracy ePlanner.pl.

więcej o mnie →

Uważasz, że to wartościowe treści? Chcesz więcej?

“O kadrach i płacach z pasją” to najpopularniejszy blog o tematyce kadrowo-płacowej w Polsce oraz gwarancja sprawdzonych informacji. Zostawiając swój e-mail dostaniesz nie tylko powiadomienia o nowych wpisach, lecz także dodatkowe, ekskluzywne materiały. Będę strzec Twojego adresu i zachowam go tylko dla siebie! W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji. Zapisz się!

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!

Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego i Zarządzania Zasobami Ludzkimi jest Placówką Kształcenia Ustawicznego, wpisaną do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych MEN pod numerem RSPO 273974.

Slider
Slider
Dziś jest najlepszy dzień, aby zacząć. Mistrzowie działają tu i teraz. Wierzę, że Ty również podejmiesz wyzwanie mistrzostwa zawodowego!