fbpx

Podcast “Przychodzi HR do Zarządu” dla wszystkich pasjonatów pracy z ludźmi!

1 czerwca 2022
Po latach spędzonych na sali szkoleniowej mam pewność, że proces dydaktyczny jest najbardziej efektywny wtedy, gdy danym zagadnieniem otaczamy się ze wszystkich możliwych stron. Nie bez znaczenia są również style uczenia się - jedni z nas najlepiej przyswajają wiedzę poprzez słuchanie, inni wzrokowo, jeszcze inni czuciowo. To, jaki sposób nauki wybierasz ma wpływ na osiągane przez Ciebie wyniki! Zapraszam Cię dzisiaj na premierę mojego nowego projektu! Gotowy?

Premierowy odcinek podcastu “Przychodzi HR do Zarządu”:

Zobacz odcinek na YouTube:

Z życia wzięte, czyli merytorycznie o nas samych

Podcast “Przychodzi HR do Zarządu” ma swój początek w znanym Czytelnikom mojego bloga cyklu artykułów o tej samej nazwie. Ponieważ został on przez Was bardzo ciepło przyjęty i znajduje się w absolutnej czołówce statystyk bloga, zdecydowaliśmy rozszerzyć zasięg tych niezwykle inspirujących treści!

W ramach cyklu “Przychodzi HR do Zarządu” przedstawiamy case studies z życia firm, inspirujemy do śledzenia trendów w obszarze HR i wskazujemy narzędzia do wspierania organizacji w pokonywaniu trudności związanych z kapitałem ludzkim!

Kadrowy, znaczy wspierający!

Pracownicy działów kadrowo-płacowych to osoby charakteryzujące się ponadprzeciętnymi kompetencjami związanymi ze wspieraniem, komunikatywnością i doskonałą organizacją, a także przywiązaniem do szczegółów. Zdobyta wiedza jest przez nich swobodnie i skutecznie dystrybuowana wśród pracowników i pracodawców, podnosząc w ten sposób jakość dostarczanych im usług. Chyba nie muszę Ci udowadniać, jak wspaniale było to widać w ciągu ostatnich dwóch lat… To część naszej pracy i codziennych obowiązków!

Jednak nade wszystko naszą pasją jest praca z ludźmi. To ona leży u podstaw wysiłku wkładanego w samokształcenie.

Rozwiązania, które znajdą tylko połączone siły miękkiego i twardego HR

Zapraszam Cię do kolejnego kroku – poszerzania horyzontu, spojrzenia na kapitał ludzki nie tylko przez pryzmat Kodeksu pracy, orzecznictwa i aktów prawnych, ale także trendów na rynku HR i możliwości, które tylko my – osoby z dużym kapitałem wiedzy związanej z prawem pracy, jesteśmy w stanie dostrzec.

Śledź kolejne odcinki podcastu “Przychodzi HR do Zarządu”. Wykorzystuj wolne chwile do tego, by efektywnie spędzać czas i przyswajać wiedzę na wszelkie możliwe sposoby. Sprawdź, z jakimi problemami mierzą się pracodawcy i spróbuj razem z nami poszukać rozwiązań, które podpowiada Ci Twoje kadrowo-płacowe serce! Mam pewność, że wiele wyzwań, które obecnie trapią zatrudniających, dałoby się rozwiązać za pomocą dialogu twardego i miękkiego HR. Musimy tylko znaleźć wspólną przestrzeń – i ten podcast ma odpowiedzieć właśnie na tę potrzebę.

Zapraszam Cię wspólnie z jego Autorem – Wojciechem Chromikiem, konsultantem HR, rekruterem i talent hunterem, z którym mam przyjemność współpracować już od ponad 10 lat przy wielu projektach związanych z szeroko pojętym zarządzaniem kapitałem ludzkim w organizacjach polskich i zagranicznych.

Miłego odbioru! Do usłyszenia w kolejnych odcinkach!

Ufam, że mój artykuł okazał się dla Ciebie pomocny. Zobacz więcej o podobnej tematyce lub zdobądź wiedzę z innych obszarów! Zdobywaj nowe kompetencje! Będzie mi bardzo miło, jeśli będziesz odwiedzać mój blog. Zapisz się na Newsletter,  chcę Cię informować o zmianach i ciekawych przypadkach z obszaru prawa pracy.

Chcesz mieć pewność, że nic Cię nie ominie?

Dołącz do ponad 35 000 subskrybentów i bądź na bieżąco!

Zdobywanie wiedzy i ciągły rozwój są dla Ciebie ważne? Moją misją jest edukować i dzielić się wiedzą. Zostaw komentarz i daj mi znać w rozwiązaniu jakich problemów mogę Ci jeszcze pomóc? Zainspiruj mnie do nowych treści!

Odwiedź i subskrybuj mój kanał na Youtube. Zdobywaj wiedzę jak mistrzowie! Rzetelna wiedza, przykłady, wyliczenia, wyjaśnienia oraz interpretacje zawiłych przepisów – to wszystko znajdziesz na moim kanale! 

Monika Smulewicz

Monika Smulewicz

Nazywam się Monika Smulewicz. Jestem ekspertem prawa pracy. Szkolę przedsiębiorców i menedżerów w zakresie efektywnego wykorzystania prawa pracy w biznesie. Jestem autorką kompleksowego programu szkoleń online pt. "Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego." Równocześnie prowadzę zajęcia z prawa pracy oraz naliczania wynagrodzeń na uczelniach wyższych. Moją pasją jest czas pracy, dlatego stworzyłam aplikację do planowania i rozliczania czasu pracy ePlanner.pl.

więcej o mnie →

Uważasz, że to wartościowe treści? Chcesz więcej?

“O kadrach i płacach z pasją” to najpopularniejszy blog o tematyce kadrowo-płacowej w Polsce oraz gwarancja sprawdzonych informacji. Zostawiając swój e-mail dostaniesz nie tylko powiadomienia o nowych wpisach, lecz także dodatkowe, ekskluzywne materiały. Będę strzec Twojego adresu i zachowam go tylko dla siebie! W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji. Zapisz się!

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!

Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego i Zarządzania Zasobami Ludzkimi jest Placówką Kształcenia Ustawicznego, wpisaną do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych MEN pod numerem RSPO 273974.

Slider
Slider
Dziś jest najlepszy dzień, aby zacząć. Mistrzowie działają tu i teraz. Wierzę, że Ty również podejmiesz wyzwanie mistrzostwa zawodowego!