fbpx

Harmonogram działań kadrowo-płacowych na sierpień 2022

29 lipca 2022
Pobierz bezpłatnie kalendarz kadrowo-płacowy, czyli interaktywną listę czynności, które należy wykonać w każdym, profesjonalnym dziale obsługującym pracowników. Dopilnuj obowiązków pracodawcy, zapanuj nad formalnościami i terminami kadrowo-płacowymi w sierpniu 2022!

Profesjonalne kadry, to zorganizowane kadry. W okresie wakacyjnym, gdy dodatkowo należy zmierzyć się z szeregiem projektowanych zmian w Kodeksie pracy, planowanie, automatyzacje i sprawne działanie wspierają nas w efektywnym wypoczynku. W tym celu niezwykle pomocne są wszelkiego rodzaju check-listy, dzięki którym szybko sprawdzisz czy wypełniłeś wszystkie czynności.

To nie nadzieja ani pragnienie zaprowadziły mnie na szczyt. Tylko praca.
/Estee Lauder/

W 2022 roku czeka nas jeszcze wiele zmian w prawie pracy, m.in. ustawa o sygnalistach, nowelizacje specustawy migracyjnej czy też zapowiadane zmiany w Kodeksie pracy – dlatego stoję na stanowisku, że aby nad tym wszystkim zapanować, trzeba w miarę możliwości ułatwiać sobie życie! Myślę, że jako praktyk kadr i płac zgodzisz się ze mną…

Do Twojej dyspozycji oddaję dziś PLANNER KADROWO-PŁACOWY NA SIERPIEŃ 2022. Mam nadzieję, że pomoże choć trochę w organizacji Twojej pracy i będzie stał na straży ważnych terminów.

Planner jest dostępny w wersji interaktywnej. Możesz go wydrukować lub po prostu zapisać na pulpicie i zaznaczać w nim zrealizowane zadania lub uzupełniać go o swoje notatki. Używaj go tak, jak potrzebujesz i jak Tobie najwygodniej!

W plannerze znajdziesz nie tylko terminy zobowiązań publicznoprawnych, ale również wymiar czasu pracy, wysokość dodatku nocnego oraz ciekawe orzecznictwo, a także wskazanie aktów prawnych, które wchodzą w życie w tym miesiącu. Wszystko po to, by czynić swoją pracę przyjemniejszą i utrwalać wiedzę, przy okazji wypełniania comiesięcznych obowiązków.

Pobierz PLANNER kadrowo-płacowy na SIERPIEŃ 2022

Harmonogram szkoleń i kursów w Akademii Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego na SIERPIEŃ 2022!

23 sierpnia 2022 r. – Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego

23 sierpnia 2022 r. – Akademia Mistrzostwa Kadrowego

23 sierpnia 2022 r. – Certyfikowany Kurs Kadry

24 sierpnia 2022 r. – ABC zatrudniania kierowcy – rozliczanie Czasu Pracy Kierowców oraz zasady ich zatrudniania

26 sierpnia 2022 r. – Podróże służbowe od A do Z

26 sierpnia 2022 r. – Polski Ład 2.0 Rozliczenia podatkowo – składkowe „umów prawa cywilnego” w 2022 r. – w tym rozliczanie cudzoziemców


Pobierz e-book “Biuro pod palmą. Praca i wakacje. Czy można to pogodzić?”


Ufam, że mój artykuł okazał się dla Ciebie pomocny. Zobacz więcej o podobnej tematyce lub zdobądź wiedzę z innych obszarów! Zdobywaj nowe kompetencje! Będzie mi bardzo miło, jeśli będziesz odwiedzać mój blog. Zapisz się na Newsletter,  chcę Cię informować o zmianach i ciekawych przypadkach z obszaru prawa pracy.

Chcesz mieć pewność, że nic Cię nie ominie?

Dołącz do ponad 35 000 subskrybentów i bądź na bieżąco!

Zdobywanie wiedzy i ciągły rozwój są dla Ciebie ważne? Moją misją jest edukować i dzielić się wiedzą. Zostaw komentarz i daj mi znać w rozwiązaniu jakich problemów mogę Ci jeszcze pomóc? Zainspiruj mnie do nowych treści!

Odwiedź i subskrybuj mój kanał na Youtube. Zdobywaj wiedzę jak mistrzowie! Rzetelna wiedza, przykłady, wyliczenia, wyjaśnienia oraz interpretacje zawiłych przepisów – to wszystko znajdziesz na moim kanale! 

Monika Smulewicz

Monika Smulewicz

Nazywam się Monika Smulewicz. Jestem ekspertem prawa pracy. Szkolę przedsiębiorców i menedżerów w zakresie efektywnego wykorzystania prawa pracy w biznesie. Jestem autorką kompleksowego programu szkoleń online pt. "Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego." Równocześnie prowadzę zajęcia z prawa pracy oraz naliczania wynagrodzeń na uczelniach wyższych. Moją pasją jest czas pracy, dlatego stworzyłam aplikację do planowania i rozliczania czasu pracy ePlanner.pl.

więcej o mnie →

Uważasz, że to wartościowe treści? Chcesz więcej?

“O kadrach i płacach z pasją” to najpopularniejszy blog o tematyce kadrowo-płacowej w Polsce oraz gwarancja sprawdzonych informacji. Zostawiając swój e-mail dostaniesz nie tylko powiadomienia o nowych wpisach, lecz także dodatkowe, ekskluzywne materiały. Będę strzec Twojego adresu i zachowam go tylko dla siebie! W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji. Zapisz się!

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!

Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego i Zarządzania Zasobami Ludzkimi jest Placówką Kształcenia Ustawicznego, wpisaną do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych MEN pod numerem RSPO 273974.

Slider
Slider
Dziś jest najlepszy dzień, aby zacząć. Mistrzowie działają tu i teraz. Wierzę, że Ty również podejmiesz wyzwanie mistrzostwa zawodowego!