fbpx

Globalnie czy lokalnie – o przyszłości branży rachunkowej podczas MKBR

26 września 2022
HR na szpilkach ma zaszczyt być patronem medialnym Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych, który odbędzie się w Targach Kielce już 26 i 27 października 2022 roku. To najważniejsze jesienne wydarzenie przedstawicieli biur rachunkowych i ludzi związanych z sektorem księgowości.

Współczesny świat oferuje wiele możliwości współpracy zarówno na rynku lokalnym, jak i zagranicznym. Tegoroczna edycja Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych, odbywająca się pod hasłem „globalnie czy lokalnie”, odpowie na pytania pracowników branży na temat możliwości współpracy z zagranicznymi podmiotami, ich obsługi oraz skutecznego pozyskiwania zagranicznych rozwiązań, sprzętu i kapitału.

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych w ciągu kilku lat stał się rozpoznawalnym i ważnym miejscem spotkań branży rachunkowo-księgowej. W ostatniej edycji udział wzięło 40 prelegentów, a na uczestników czekało 14 godzin merytorycznych wykładów i warsztatów oraz 16 wystąpień eksperckich i paneli tematycznych. W tym roku również nie zabraknie wartościowych spotkań, gdyż głównym celem kongresu jest dostarczenie właścicielom polskich biur rachunkowych merytorycznej wiedzy, technologii i informacji niezbędnych do podnoszenia jakości, zwiększania efektywności i poszerzania zakresu usług świadczonych dla sektora małych i średnich firm. Obok zagranicznych wątków uczestnicy wydarzenia dowiedzą się m.in. jak radzić sobie ze zmianami, sprzedażą i marketingiem oraz poznają nowe technologie i metody digitalizacji, archiwizacji dokumentów i bezpieczeństwa danych.

Ubiegłe edycje pokazały, że wśród przedstawicieli biur rachunkowych istnieje silna potrzeba spotkań i wymiany doświadczeń, a MKBR jest idealnym do tego miejscem. Bogaty program kongresu obfituje w nowoczesne rozwiązania, które mają na celu przyspieszenie pracy i podwyższenie jakości usług oferowanych przez biura rachunkowe. Nowoczesna księgowość jest kluczem do prowadzenia innowacyjnych przedsięwzięć. Współczesny biznes wymaga odpowiedniego otoczenia – kompleksowych usług z zakresu doradztwa księgowego i prawnego. Prowadzący panele dyskusyjne eksperci mówić będą o biznesie i międzynarodowych relacjach biur rachunkowych oraz przełamywaniu barier i obaw we współpracy międzynarodowej. Ta oferuje wiele możliwości i pozwala nawiązać strategiczne partnerstwo z zagranicznymi podmiotami, co może przynieść wymierne korzyści polskim biurom rachunkowym.

Udział w kongresie to możliwość spotkania i wymiany doświadczeń między ekspertami, pracownikami i klientami. Zapraszamy od 26 do 27 października do Targów Kielce na Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych!

Dla Klientów Akademii Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego i ZZL przewidziany został kod zniżkowy o wartości 130 zł. Aby otrzymać kod skontaktuj się z nami!

Ufam, że mój artykuł okazał się dla Ciebie pomocny. Zobacz więcej o podobnej tematyce lub zdobądź wiedzę z innych obszarów! Zdobywaj nowe kompetencje! Będzie mi bardzo miło, jeśli będziesz odwiedzać mój blog. Zapisz się na Newsletter,  chcę Cię informować o zmianach i ciekawych przypadkach z obszaru prawa pracy.

Chcesz mieć pewność, że nic Cię nie ominie?

Dołącz do ponad 35 000 subskrybentów i bądź na bieżąco!

Zdobywanie wiedzy i ciągły rozwój są dla Ciebie ważne? Moją misją jest edukować i dzielić się wiedzą. Zostaw komentarz i daj mi znać w rozwiązaniu jakich problemów mogę Ci jeszcze pomóc? Zainspiruj mnie do nowych treści!

Odwiedź i subskrybuj mój kanał na Youtube. Zdobywaj wiedzę jak mistrzowie! Rzetelna wiedza, przykłady, wyliczenia, wyjaśnienia oraz interpretacje zawiłych przepisów – to wszystko znajdziesz na moim kanale! 

Monika Smulewicz

Monika Smulewicz

Nazywam się Monika Smulewicz. Jestem ekspertem prawa pracy. Szkolę przedsiębiorców i menedżerów w zakresie efektywnego wykorzystania prawa pracy w biznesie. Jestem autorką kompleksowego programu szkoleń online pt. "Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego." Równocześnie prowadzę zajęcia z prawa pracy oraz naliczania wynagrodzeń na uczelniach wyższych. Moją pasją jest czas pracy, dlatego stworzyłam aplikację do planowania i rozliczania czasu pracy ePlanner.pl.

więcej o mnie →

Uważasz, że to wartościowe treści? Chcesz więcej?

“O kadrach i płacach z pasją” to najpopularniejszy blog o tematyce kadrowo-płacowej w Polsce oraz gwarancja sprawdzonych informacji. Zostawiając swój e-mail dostaniesz nie tylko powiadomienia o nowych wpisach, lecz także dodatkowe, ekskluzywne materiały. Będę strzec Twojego adresu i zachowam go tylko dla siebie! W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji. Zapisz się!

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!

Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego i Zarządzania Zasobami Ludzkimi jest Placówką Kształcenia Ustawicznego, wpisaną do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych MEN pod numerem RSPO 273974.

Slider
Slider
Dziś jest najlepszy dzień, aby zacząć. Mistrzowie działają tu i teraz. Wierzę, że Ty również podejmiesz wyzwanie mistrzostwa zawodowego!