fbpx

Terminy kadrowo-płacowe na październik 2022

30 września 2022
Pobierz bezpłatnie kalendarz kadrowo-płacowy, czyli interaktywną listę czynności, które należy wykonać w każdym, profesjonalnym dziale obsługującym pracowników. Dopilnuj obowiązków pracodawcy, zapanuj nad formalnościami i terminami kadrowo-płacowymi w październiku 2022!
Im więcej mamy czasu na wykonanie jakiejś pracy, tym więcej czasu nam ona zabiera.
/Cyril Northcote Parkinson/

Terminy kadrowo-płacowe PAŹDZIERNIK 2022

Październik 2022 w kadrach i płacach to przede wszystkim zmiana czasu z letniego na zimowy. Wskazówki zegarków przestawiamy z godziny 3.00 na 2.00, w nocy z 29-go na 30-go października!

Sprawdź, jak zmiana czasu wpłynie na rozliczenie czasu pracy za październik 2022 r.. Przeczytaj tutaj >

Profesjonalne kadry, to zorganizowane kadry! Aby osiągnąć wymarzony spokój i opanowanie codziennych zadań kadrowo-płacowych pomocne są wszelkiego rodzaju check-listy, dzięki którym szybko sprawdzisz czy wypełniłeś wszystkie czynności i obowiązki.

Pobierz planner kadrowo-płacowy na październik 2022

Do Twojej dyspozycji oddaję dziś PLANNER KADROWO-PŁACOWY NA PAŹDZIERNIK 2022. Mam nadzieję, że pomoże choć trochę w organizacji Twojej pracy i będzie stał na straży ważnych terminów.

Planner jest dostępny w wersji interaktywnej. Możesz go wydrukować lub po prostu zapisać na pulpicie i zaznaczać w nim zrealizowane zadania lub uzupełniać go o swoje notatki. Używaj go tak, jak potrzebujesz i jak Tobie najwygodniej!

W plannerze znajdziesz nie tylko terminy zobowiązań publicznoprawnych, ale również wymiar czasu pracy, wysokość dodatku nocnego oraz ciekawe orzecznictwo, a także wskazanie aktów prawnych, które wchodzą w życie w tym miesiącu. Wszystko po to, by czynić swoją pracę przyjemniejszą i utrwalać wiedzę, przy okazji wypełniania comiesięcznych obowiązków.

Pobierz PLANNER kadrowo-płacowy na PAŹDZIERNIK 2022

Czas pracy w październiku 2022

Ile będziemy pracować w październiku 2022 r.? Wymiar czasu pracy w październiku 2022 wynosi 168 godzin (21 dni roboczych). Nie występują żadne, dodatkowe dni świąteczne, ani niedziele zwolnione z zakazu handlu.

Wymiar czasu pracy w 2022 roku dla poszczególnych okresów rozliczeniowych sprawdzisz tutaj >


Harmonogram szkoleń i kursów w Akademii Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego i ZZL na PAŹDZIERNIK 2022!

5 października 2022 r. – Akademia MASTER

5 października 2022 r. – Akademia Prawa Pracy dla Wymagających

13 października 2022 r. – Akademia Compliance, Diversity & Inclusion w HR

25 października 2022 r. – Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego

25 października 2022 r. – Kurs Płace i Akademia Mistrzostwa Płacowego

25 października 2022 r. – Kurs Kadry i Akademia Mistrzostwa Kadrowego

3 października 2022 r. – Certyfikowany Kurs Obsługi Programu PŁATNIK w teorii i praktyce

12 października 2022 r. – Zmiany w prawie pracy w 2022 r. – edycja V

13 października 2022 r. – Rozliczanie Podróży służbowych w 2022 r. Samochód w jazdach lokalnych i prywatnych

24 października 2022 r. – Ustalanie podstaw wypłat wynagrodzeń pracowniczych w 2022 r.

25 października 2022 r. – Dokumentacja pracownicza w podmiotach leczniczych po zmianach w 2022 r.
Ufam, że mój artykuł okazał się dla Ciebie pomocny. Zobacz więcej o podobnej tematyce lub zdobądź wiedzę z innych obszarów! Zdobywaj nowe kompetencje! Będzie mi bardzo miło, jeśli będziesz odwiedzać mój blog. Zapisz się na Newsletter,  chcę Cię informować o zmianach i ciekawych przypadkach z obszaru prawa pracy.

Chcesz mieć pewność, że nic Cię nie ominie?

Dołącz do ponad 35 000 subskrybentów i bądź na bieżąco!

Zdobywanie wiedzy i ciągły rozwój są dla Ciebie ważne? Moją misją jest edukować i dzielić się wiedzą. Zostaw komentarz i daj mi znać w rozwiązaniu jakich problemów mogę Ci jeszcze pomóc? Zainspiruj mnie do nowych treści!

Odwiedź i subskrybuj mój kanał na Youtube. Zdobywaj wiedzę jak mistrzowie! Rzetelna wiedza, przykłady, wyliczenia, wyjaśnienia oraz interpretacje zawiłych przepisów – to wszystko znajdziesz na moim kanale! 

Monika Smulewicz

Monika Smulewicz

Nazywam się Monika Smulewicz. Jestem ekspertem prawa pracy. Szkolę przedsiębiorców i menedżerów w zakresie efektywnego wykorzystania prawa pracy w biznesie. Jestem autorką kompleksowego programu szkoleń online pt. "Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego." Równocześnie prowadzę zajęcia z prawa pracy oraz naliczania wynagrodzeń na uczelniach wyższych. Moją pasją jest czas pracy, dlatego stworzyłam aplikację do planowania i rozliczania czasu pracy ePlanner.pl.

więcej o mnie →

Uważasz, że to wartościowe treści? Chcesz więcej?

“O kadrach i płacach z pasją” to najpopularniejszy blog o tematyce kadrowo-płacowej w Polsce oraz gwarancja sprawdzonych informacji. Zostawiając swój e-mail dostaniesz nie tylko powiadomienia o nowych wpisach, lecz także dodatkowe, ekskluzywne materiały. Będę strzec Twojego adresu i zachowam go tylko dla siebie! W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji. Zapisz się!

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!

Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego i Zarządzania Zasobami Ludzkimi jest Placówką Kształcenia Ustawicznego, wpisaną do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych MEN pod numerem RSPO 273974.

Slider
Slider
Dziś jest najlepszy dzień, aby zacząć. Mistrzowie działają tu i teraz. Wierzę, że Ty również podejmiesz wyzwanie mistrzostwa zawodowego!