fbpx

Pobierz przewodnik “PIT-2 Krok po kroku”

4 stycznia 2023
Instrukcja do nowego PIT-2(9) dla pracowników i działów kadrowo-płacowych. Pobierz bezpłatnie!

W styczniu 2022 roku Ministerstwo Finansów opublikowało nowy wzór PIT-2 (9). Ponieważ formularz ten nie tylko prezentuje nowe podejście do wniosków i oświadczeń podatkowych składanych płatnikom przez pracowników, ale jest również wypełnieniem przepisów Polskiego Ładu, które weszły w życie 1-go stycznia 2023 r,. przygotowałam niniejsze opracowanie.

Oddaję w Twoje ręce przewodnik „PIT-2 Krok po kroku”, który mam nadzieję, będzie wsparciem nie tylko dla działów kadrowo-płacowych, ale również dla zdezorientowanych pracowników, którym przyjdzie zmierzyć się z wyzwaniem, jakim jest poprawne wypełnienie formularza. Niech ta instrukcja wesprze wszystkich zatrudnionych w zorientowaniu się w aktualnych przepisach podatkowych i ich wpływie na wynagrodzenia!


Kliknij w obrazek, aby pobrać e-book “PIT-2 Krok po kroku”

 

Ufam, że mój artykuł okazał się dla Ciebie pomocny. Zobacz więcej o podobnej tematyce lub zdobądź wiedzę z innych obszarów! Zdobywaj nowe kompetencje! Będzie mi bardzo miło, jeśli będziesz odwiedzać mój blog. Zapisz się na Newsletter,  chcę Cię informować o zmianach i ciekawych przypadkach z obszaru prawa pracy.

Chcesz mieć pewność, że nic Cię nie ominie?

Dołącz do ponad 35 000 subskrybentów i bądź na bieżąco!

Zdobywanie wiedzy i ciągły rozwój są dla Ciebie ważne? Moją misją jest edukować i dzielić się wiedzą. Zostaw komentarz i daj mi znać w rozwiązaniu jakich problemów mogę Ci jeszcze pomóc? Zainspiruj mnie do nowych treści!

Odwiedź i subskrybuj mój kanał na Youtube. Zdobywaj wiedzę jak mistrzowie! Rzetelna wiedza, przykłady, wyliczenia, wyjaśnienia oraz interpretacje zawiłych przepisów – to wszystko znajdziesz na moim kanale! 

Monika Smulewicz

Monika Smulewicz

Nazywam się Monika Smulewicz. Jestem ekspertem prawa pracy. Szkolę przedsiębiorców i menedżerów w zakresie efektywnego wykorzystania prawa pracy w biznesie. Jestem autorką kompleksowego programu szkoleń online pt. "Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego." Równocześnie prowadzę zajęcia z prawa pracy oraz naliczania wynagrodzeń na uczelniach wyższych. Moją pasją jest czas pracy, dlatego stworzyłam aplikację do planowania i rozliczania czasu pracy ePlanner.pl.

więcej o mnie →

Uważasz, że to wartościowe treści? Chcesz więcej?

“O kadrach i płacach z pasją” to najpopularniejszy blog o tematyce kadrowo-płacowej w Polsce oraz gwarancja sprawdzonych informacji. Zostawiając swój e-mail dostaniesz nie tylko powiadomienia o nowych wpisach, lecz także dodatkowe, ekskluzywne materiały. Będę strzec Twojego adresu i zachowam go tylko dla siebie! W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji. Zapisz się!

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!

Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego i Zarządzania Zasobami Ludzkimi jest Placówką Kształcenia Ustawicznego, wpisaną do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych MEN pod numerem RSPO 273974.

Slider
Slider
Dziś jest najlepszy dzień, aby zacząć. Mistrzowie działają tu i teraz. Wierzę, że Ty również podejmiesz wyzwanie mistrzostwa zawodowego!