fbpx

Konferencja hybrydowa “Rozwiązania i Perspektywy HR”

15 stycznia 2023
Już 25 styczna bezpłatna konferencja Rozwiązania i Perspektywy HR organizowana przez Wolters Kluwer Polska! Zarezerwuj swoje miejsce online!

Koniec 2022 r. i początek nowego roku to dla polskich pracodawców czas trudny. Pandemia i wojna w Ukrainie coraz bardziej komplikują sytuację międzynarodową, a kryzys gospodarczy (na czele z niesłabnącą inflacją) coraz bardziej wpływa na nastroje i oczekiwania pracowników.

Zapotrzebowanie na kandydatów nie spada, a bezrobocie od wielu miesięcy utrzymuje się na historycznie niskim poziomie. Rośnie za to odsetek niezaangażowanych pracowników. Coraz częściej do tej grupy zaliczani są nie szeregowi specjaliści, ale menedżerowie. To oni coraz bardziej uginają się pod presją oczekiwań biznesowych.

  • Jakie perspektywy otwierają się przed branżą HR?
  • Po jakie rozwiązania powinna ona sięgać?

Wiemy, że odpowiedzi na te pytania nie są jednoznaczne, dlatego raze, z Wolters Kluwer Polska zapraszamy na bezpłatną konferencję Rozwiązania i Perspektywy HR, organizowaną corocznie na przełomie roku.

Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej w przestrzeniach EXPO XXI na ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

O czym będzie mowa podczas Rozwiązań i Perspektyw 2023?

Hasłem przewodnim wydarzenia jest „ŚWIAT I BIZNES W KRYZYSIE”. Uczestnicy będą mogli skorzystać z wiedzy blisko 20 ekspertów, którzy poprowadzą swoje prelekcje w trzech ścieżkach tematycznych: ROZWIĄZANIA DLA KANDYDATA, ROZWIĄZANIA DLA PRACOWNIKA, PERSPEKTYWY 2023.

Główne tematy konferencji:

• sposoby skutecznego dotarcia do potencjalnych kandydatów pasywnych, recruitment-changers, grywalizacja, onboarding, testy psychometryczne i ich wykorzystanie w praktyce

• techniki i narzędzia wspierające sourcing i marketing rekrutacyjny, nowe kanały i sposoby aktywnej rekrutacji

• budowa procesów HR, które wspierają doświadczenia kandydatów i pracowników

• omówienie nowych propozycji programów benefitowych, Employee Advocacy oraz personalizacja programów medycznych dla firm

• budowa zdrowego, wspierającego środowiska pracy, omówienie sposobów wykrywanie nadużyć i zachowań niepożądanych

• aspekty prawne związanymi z funkcjonowaniem pracodawców w 2023 r. po zmianach w Kodeksie pracy

To już X edycja wydarzenia, które co roku cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem branży HR. Wierzymy, że i tym razem jej przedstawiciele licznie odwiedzą konferencję, która podobnie jak w ubiegłych latach jest bezpłatna dla wszystkich chętnych.

Ufam, że mój artykuł okazał się dla Ciebie pomocny. Zobacz więcej o podobnej tematyce lub zdobądź wiedzę z innych obszarów! Zdobywaj nowe kompetencje! Będzie mi bardzo miło, jeśli będziesz odwiedzać mój blog. Zapisz się na Newsletter,  chcę Cię informować o zmianach i ciekawych przypadkach z obszaru prawa pracy.

Chcesz mieć pewność, że nic Cię nie ominie?

Dołącz do ponad 35 000 subskrybentów i bądź na bieżąco!

Zdobywanie wiedzy i ciągły rozwój są dla Ciebie ważne? Moją misją jest edukować i dzielić się wiedzą. Zostaw komentarz i daj mi znać w rozwiązaniu jakich problemów mogę Ci jeszcze pomóc? Zainspiruj mnie do nowych treści!

Odwiedź i subskrybuj mój kanał na Youtube. Zdobywaj wiedzę jak mistrzowie! Rzetelna wiedza, przykłady, wyliczenia, wyjaśnienia oraz interpretacje zawiłych przepisów – to wszystko znajdziesz na moim kanale! 

Monika Smulewicz

Monika Smulewicz

Nazywam się Monika Smulewicz. Jestem ekspertem prawa pracy. Szkolę przedsiębiorców i menedżerów w zakresie efektywnego wykorzystania prawa pracy w biznesie. Jestem autorką kompleksowego programu szkoleń online pt. "Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego." Równocześnie prowadzę zajęcia z prawa pracy oraz naliczania wynagrodzeń na uczelniach wyższych. Moją pasją jest czas pracy, dlatego stworzyłam aplikację do planowania i rozliczania czasu pracy ePlanner.pl.

więcej o mnie →

Uważasz, że to wartościowe treści? Chcesz więcej?

“O kadrach i płacach z pasją” to najpopularniejszy blog o tematyce kadrowo-płacowej w Polsce oraz gwarancja sprawdzonych informacji. Zostawiając swój e-mail dostaniesz nie tylko powiadomienia o nowych wpisach, lecz także dodatkowe, ekskluzywne materiały. Będę strzec Twojego adresu i zachowam go tylko dla siebie! W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji. Zapisz się!

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!

Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego i Zarządzania Zasobami Ludzkimi jest Placówką Kształcenia Ustawicznego, wpisaną do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych MEN pod numerem RSPO 273974.

Slider
Slider
Dziś jest najlepszy dzień, aby zacząć. Mistrzowie działają tu i teraz. Wierzę, że Ty również podejmiesz wyzwanie mistrzostwa zawodowego!