fbpx

Nowy webinar “Uprawnienia rodzicielskie” + schematy + wzory wniosków PDF

26 kwietnia 2023
Monika Smulewicz i Katarzyna Łodygowska zapraszają na kolejny LIVE, podczas którego omówią uprawnienia związane z rodzicielstwem zmienione nowelizacją Kodeksu pracy, która weszła w życie 26 kwietnia 2023 r.

Zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu webinarów poświęconych zmianom w prawie pracy wprowadzonym przez nowelizację Kodeksu pracy, która weszła w życie 26 kwietnia 2023 r. Tym razem ponownie omówimy uprawnienia związane z rodzicielstwem – najbardziej problematyczne i wątpliwe przypadki, z którymi mierzą się specjaliści kadrowo-płacowi.

Data: sobota, 29 kwietnia 2023 r.
Godzina: 12:00
Miejsce: Funpage HR na szpilkach na Facebooku

Pobierz bezpłatnie schematy uprawnień rodzicielskich po nowelizacji Kodeksu pracy 2023 wraz z przepisami przejściowymi


Pobierz bezpłatnie wzory pism dot. nowych uprawnień rodzicielskich 2023

– Wniosek pracownika o przeliczenie zasiłku macierzyńskiego
– Pismo w sprawie zwrotu złożonego wniosku o udzielenie urlopu rodzicielskiego
– Pismo w sprawie podwyższenia zasiłku macierzyńskiego

Posłuchaj poprzedniego webinaru – PODCAST

Zobacz poprzedni webinar – VIDEO


Ufam, że mój artykuł okazał się dla Ciebie pomocny. Zobacz więcej o podobnej tematyce lub zdobądź wiedzę z innych obszarów! Zdobywaj nowe kompetencje! Będzie mi bardzo miło, jeśli będziesz odwiedzać mój blog. Zapisz się na Newsletter,  chcę Cię informować o zmianach i ciekawych przypadkach z obszaru prawa pracy.

Chcesz mieć pewność, że nic Cię nie ominie?

Dołącz do ponad 35 000 subskrybentów i bądź na bieżąco!

Zdobywanie wiedzy i ciągły rozwój są dla Ciebie ważne? Moją misją jest edukować i dzielić się wiedzą. Zostaw komentarz i daj mi znać w rozwiązaniu jakich problemów mogę Ci jeszcze pomóc? Zainspiruj mnie do nowych treści!

Odwiedź i subskrybuj mój kanał na Youtube. Zdobywaj wiedzę jak mistrzowie! Rzetelna wiedza, przykłady, wyliczenia, wyjaśnienia oraz interpretacje zawiłych przepisów – to wszystko znajdziesz na moim kanale! 

Monika Smulewicz

Monika Smulewicz

Nazywam się Monika Smulewicz. Jestem ekspertem prawa pracy. Szkolę przedsiębiorców i menedżerów w zakresie efektywnego wykorzystania prawa pracy w biznesie. Jestem autorką kompleksowego programu szkoleń online pt. "Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego." Równocześnie prowadzę zajęcia z prawa pracy oraz naliczania wynagrodzeń na uczelniach wyższych. Moją pasją jest czas pracy, dlatego stworzyłam aplikację do planowania i rozliczania czasu pracy ePlanner.pl.

więcej o mnie →

Uważasz, że to wartościowe treści? Chcesz więcej?

“O kadrach i płacach z pasją” to najpopularniejszy blog o tematyce kadrowo-płacowej w Polsce oraz gwarancja sprawdzonych informacji. Zostawiając swój e-mail dostaniesz nie tylko powiadomienia o nowych wpisach, lecz także dodatkowe, ekskluzywne materiały. Będę strzec Twojego adresu i zachowam go tylko dla siebie! W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji. Zapisz się!

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!

Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego i Zarządzania Zasobami Ludzkimi jest Placówką Kształcenia Ustawicznego, wpisaną do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych MEN pod numerem RSPO 273974.

Slider
Slider
Dziś jest najlepszy dzień, aby zacząć. Mistrzowie działają tu i teraz. Wierzę, że Ty również podejmiesz wyzwanie mistrzostwa zawodowego!