fbpx

Planner kadrowo-płacowy na maj 2023

28 kwietnia 2023
Najważniejsze terminy kadrowo-płacowe na maj 2023 zawsze pod ręką! Pobierz interaktywny planner!


Zarządzanie czasem bez określania priorytetów jest jak strzelanie na ślepo i nazywanie każdego trafionego obiektu celem.
cyt. Peter Turla

Do Twojej dyspozycji oddaję dziś planner kadrowo-płacowy na maj 2023. Planner jest dostępny w wersji interaktywnej. Możesz go wydrukować lub zapisać na pulpicie i zaznaczać w nim zrealizowane zadania, a także uzupełniać go o swoje notatki.

Pobierz planner kadrowo-płacowy na maj 2023!  

Ważne informacje dla kadr i płac!

Nowy wzór świadectwa pracy:
Spodziewamy się rozporządzenia Ministra Rodziny i Polityki Społecznej zmieniającego rozporządzenie w sprawie świadectwa pracy. Aktualnie w fazie konsultacji w resorcie.

Stan zagrożenia epidemicznego:
Opublikowano projekt rozporządzenia Rady Ministrów zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu zagrożenia epidemicznego. W projekcie przewiduje się przedłużenie do dnia 30 czerwca 2023 r. obowiązywania aktualnych ograniczeń, nakazów i zakazów.


Harmonogram szkoleń i kursów w Akademii Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego i ZZL na maj 2023 r.

16.05.2023 – Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego

16.05.2023 – Akademia Mistrzostwa Kadrowego

16.05.2023 – Akademia Mistrzostwa Płacowego

15.03.2023 – Akademia MASTER

07.06.2023 –  Akademia Kalkulacji Wynagrodzeń dla Wymagających

07.06.2023 – Akademia Master

13.06.2023 – Konferencja HR, Kadr, Płace 2023 – Wyzwania i trendy


05.05.2023 – Zmiany w prawie pracy w 2023 r. – edycja VII

09.05.2023 – Obowiązki kadrowo-płacowe na początku roku szkolnego – praktyczne aspekty

12.05.2023 – Zmiany w urlopach związanych z rodzicielstwem i nowe uprawnienia pracownicze. Praktyczne omówienie – edycja II

18.05.2023 – Zmiany w prowadzeniu dokumentacji pracowniczej po nowelizacji przepisów Kodeksu pracy w 2023 r.

30.05.2023 – Certyfikowany Kurs Obsługi Programu PŁATNIK w teorii i praktyce V edycja


Ufam, że mój artykuł okazał się dla Ciebie pomocny. Zobacz więcej o podobnej tematyce lub zdobądź wiedzę z innych obszarów! Zdobywaj nowe kompetencje! Będzie mi bardzo miło, jeśli będziesz odwiedzać mój blog. Zapisz się na Newsletter,  chcę Cię informować o zmianach i ciekawych przypadkach z obszaru prawa pracy.

Chcesz mieć pewność, że nic Cię nie ominie?

Dołącz do ponad 35 000 subskrybentów i bądź na bieżąco!

Zdobywanie wiedzy i ciągły rozwój są dla Ciebie ważne? Moją misją jest edukować i dzielić się wiedzą. Zostaw komentarz i daj mi znać w rozwiązaniu jakich problemów mogę Ci jeszcze pomóc? Zainspiruj mnie do nowych treści!

Odwiedź i subskrybuj mój kanał na Youtube. Zdobywaj wiedzę jak mistrzowie! Rzetelna wiedza, przykłady, wyliczenia, wyjaśnienia oraz interpretacje zawiłych przepisów – to wszystko znajdziesz na moim kanale! 

Monika Smulewicz

Monika Smulewicz

Nazywam się Monika Smulewicz. Jestem ekspertem prawa pracy. Szkolę przedsiębiorców i menedżerów w zakresie efektywnego wykorzystania prawa pracy w biznesie. Jestem autorką kompleksowego programu szkoleń online pt. "Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego." Równocześnie prowadzę zajęcia z prawa pracy oraz naliczania wynagrodzeń na uczelniach wyższych. Moją pasją jest czas pracy, dlatego stworzyłam aplikację do planowania i rozliczania czasu pracy ePlanner.pl.

więcej o mnie →

Uważasz, że to wartościowe treści? Chcesz więcej?

“O kadrach i płacach z pasją” to najpopularniejszy blog o tematyce kadrowo-płacowej w Polsce oraz gwarancja sprawdzonych informacji. Zostawiając swój e-mail dostaniesz nie tylko powiadomienia o nowych wpisach, lecz także dodatkowe, ekskluzywne materiały. Będę strzec Twojego adresu i zachowam go tylko dla siebie! W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji. Zapisz się!

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!

Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego i Zarządzania Zasobami Ludzkimi jest Placówką Kształcenia Ustawicznego, wpisaną do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych MEN pod numerem RSPO 273974.

Slider
Slider
Dziś jest najlepszy dzień, aby zacząć. Mistrzowie działają tu i teraz. Wierzę, że Ty również podejmiesz wyzwanie mistrzostwa zawodowego!