fbpx

HR in Brief – nowy podcast informacyjny

12 maja 2023
Sprawdź nową serię podcastów informacyjnych z branży prawa pracy i HR, która powstała we współpracy z Kuźniar Media!
Posłuchaj na Google Podcasts

Zapraszam Cię do skorzystania z mojego nowego projektu, czyli podcastu informacyjnego HR in Brief. Szybki przegląd najważniejszych informacji, dotyczących zatrudnienia, prawa pracy i rekrutacji. Co tydzień przygotowuję dla moich Słuchaczy zestawienie wiadomości o trendach w biznesie z punktu widzenia pracodawców i pracowników. W kilka minut pozyskasz najważniejsze informacje i będziesz na bieżąco.

HR in Brief #5

 • Rozporządzenia wykonawcze dot. nowelizacji Kodeksu pracy
 • Największe sieci dyskontów wysyłają pracowników nad morze
 • Precedensowy wyrok ws. zatrudnienia B2B w PLL LOT
 • Praca tymczasowa pod kontrolą PIP

HR in Brief #4

 • Rewolucyjne zmiany w transparentności wynagrodzeń
 • Czego brakuje polskim menadżerom?
 • Kiedy można ocenić rzetelność pracownika?

HR in Brief #3

 • Jak zakończenie stanu zagrożenia epidemicznego wpłynie na status pracowników?
 • Ciemna strona multietatowości, czyli overemployment
 • Kodeks pracy skraca czas informowania pracownika o zmianach w warunkach zatrudnienia.

HR in Brief #2

 • Czy umowa na trzymiesięczny okres próbny ma jeszcze sens?
 • Czy pracodawca, który umożliwia swojemu pracownikowi pracę z domu, powinien pokryć koszty nie tylko energii elektrycznej i Internetu, ale również zużytej wody?

HR in Brief #1

 • Nowe zasady zatrudniania na podstawie umów terminowych
 • Fundamentalne zmiany w zatrudnianiu na podstawie umowy na okres próbny
 • Dodatkowe urlopy i zwolnienia od pracy

Podcast powstaje we współpracy z Kuźniar Media oraz Voice House. Opracowane przeze mnie newsy czytane są przez sztuczną inteligencję głosem użyczonym przez Jarosława Kuźniara.

Ufam, że mój artykuł okazał się dla Ciebie pomocny. Zobacz więcej o podobnej tematyce lub zdobądź wiedzę z innych obszarów! Zdobywaj nowe kompetencje! Będzie mi bardzo miło, jeśli będziesz odwiedzać mój blog. Zapisz się na Newsletter,  chcę Cię informować o zmianach i ciekawych przypadkach z obszaru prawa pracy.

Chcesz mieć pewność, że nic Cię nie ominie?

Dołącz do ponad 35 000 subskrybentów i bądź na bieżąco!

Zdobywanie wiedzy i ciągły rozwój są dla Ciebie ważne? Moją misją jest edukować i dzielić się wiedzą. Zostaw komentarz i daj mi znać w rozwiązaniu jakich problemów mogę Ci jeszcze pomóc? Zainspiruj mnie do nowych treści!

Odwiedź i subskrybuj mój kanał na Youtube. Zdobywaj wiedzę jak mistrzowie! Rzetelna wiedza, przykłady, wyliczenia, wyjaśnienia oraz interpretacje zawiłych przepisów – to wszystko znajdziesz na moim kanale! 

Monika Smulewicz

Monika Smulewicz

Nazywam się Monika Smulewicz. Jestem ekspertem prawa pracy. Szkolę przedsiębiorców i menedżerów w zakresie efektywnego wykorzystania prawa pracy w biznesie. Jestem autorką kompleksowego programu szkoleń online pt. "Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego." Równocześnie prowadzę zajęcia z prawa pracy oraz naliczania wynagrodzeń na uczelniach wyższych. Moją pasją jest czas pracy, dlatego stworzyłam aplikację do planowania i rozliczania czasu pracy ePlanner.pl.

więcej o mnie →

Uważasz, że to wartościowe treści? Chcesz więcej?

“O kadrach i płacach z pasją” to najpopularniejszy blog o tematyce kadrowo-płacowej w Polsce oraz gwarancja sprawdzonych informacji. Zostawiając swój e-mail dostaniesz nie tylko powiadomienia o nowych wpisach, lecz także dodatkowe, ekskluzywne materiały. Będę strzec Twojego adresu i zachowam go tylko dla siebie! W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji. Zapisz się!

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!

Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego i Zarządzania Zasobami Ludzkimi jest Placówką Kształcenia Ustawicznego, wpisaną do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych MEN pod numerem RSPO 273974.

Slider
Slider
Dziś jest najlepszy dzień, aby zacząć. Mistrzowie działają tu i teraz. Wierzę, że Ty również podejmiesz wyzwanie mistrzostwa zawodowego!