fbpx

Bezpłatny webinar: Jak wyznaczać cele, by były realizowane?

24 maja 2023
Już 31 maja w godzinach: 11:00 – 12:00 dowiesz się, jak skutecznie wyznaczać cele, aby były realizowane.
[Współpraca komercyjna]
Kliknij w obrazek i zapisz się na bezpłatny webinar!

Zapraszamy na spotkanie organizowane przez firmę HRcode wraz z ekspertami i praktykami, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z wyznaczaniem celów jako metody osiągania sukcesu w biznesie oraz rozwoju pracowników.

Jaką metodę najlepiej dobrać do swojej organizacji? Zarządzanie przez cele (ZPC, czyli MBO – Management by Objectives) autorstwa Petera Druckera, czy może OKR (czyli Objectives and Key Results – cele i kluczowe rezultaty)?

Podczas spotkania odpowiemy na następujące pytania:

  • Jak wyznaczać cele i OKR-y, by były realizowane i angażowały zespół?
  • Jak komunikować wewnętrznie cele i OKR-y?
  • Jak monitorować postępy w realizacji?
  • Jaka jest rola menadżera w wyznaczaniu i monitorowaniu celów i OKR-ów?

Zapraszamy również na sesję Pytań i Odpowiedzi (Q&A) oraz zadawanie pytań naszym ekspertom!

Kliknij w obrazek i zapisz się na bezpłatny webinar

Swoim doświadczeniem i wiedzą podzielą się zaproszeni goście:

Aleksandra Barczyk

Kierownik ds. Rekrutacji i Rozwoju w Velvet CARE. Praktyk HR w obszarach rekrutacji, employer brandingu, procesów oceny i zarządzania przez cele, a także rozwoju pracowników. Wspiera i udoskonala procesy, pracując w dynamicznym środowisku w firmie z branży FMCG.

Agnieszka Ert-Ebert

HR Strategic Advisor, praktyk biznesu, doświadczona liderka HR m.in. trenerka biznesu, akredytowana mentorka i coach EMCC oraz certyfikowana konsultantka narzędzi do diagnozowania potencjału ludzkiego (Facet5, DISC D3). Posiada kompleksowe spojrzenie na biznes i ludzi.

Mariusz Andreasik

Dyrektor ds. Rozwoju HRcode. Doradza firmom w tematach zarządzania przez cele (ZPC/MBO), OKR oraz ocen pracowniczych 180/270/360, feedback 360. Rozmawia o wyzwaniach i problemach w firmach, które można rozwiązać, wykorzystując nowoczesne technologie.

Ufam, że mój artykuł okazał się dla Ciebie pomocny. Zobacz więcej o podobnej tematyce lub zdobądź wiedzę z innych obszarów! Zdobywaj nowe kompetencje! Będzie mi bardzo miło, jeśli będziesz odwiedzać mój blog. Zapisz się na Newsletter,  chcę Cię informować o zmianach i ciekawych przypadkach z obszaru prawa pracy.

Chcesz mieć pewność, że nic Cię nie ominie?

Dołącz do ponad 35 000 subskrybentów i bądź na bieżąco!

Zdobywanie wiedzy i ciągły rozwój są dla Ciebie ważne? Moją misją jest edukować i dzielić się wiedzą. Zostaw komentarz i daj mi znać w rozwiązaniu jakich problemów mogę Ci jeszcze pomóc? Zainspiruj mnie do nowych treści!

Odwiedź i subskrybuj mój kanał na Youtube. Zdobywaj wiedzę jak mistrzowie! Rzetelna wiedza, przykłady, wyliczenia, wyjaśnienia oraz interpretacje zawiłych przepisów – to wszystko znajdziesz na moim kanale! 

Monika Smulewicz

Monika Smulewicz

Nazywam się Monika Smulewicz. Jestem ekspertem prawa pracy. Szkolę przedsiębiorców i menedżerów w zakresie efektywnego wykorzystania prawa pracy w biznesie. Jestem autorką kompleksowego programu szkoleń online pt. "Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego." Równocześnie prowadzę zajęcia z prawa pracy oraz naliczania wynagrodzeń na uczelniach wyższych. Moją pasją jest czas pracy, dlatego stworzyłam aplikację do planowania i rozliczania czasu pracy ePlanner.pl.

więcej o mnie →

Uważasz, że to wartościowe treści? Chcesz więcej?

“O kadrach i płacach z pasją” to najpopularniejszy blog o tematyce kadrowo-płacowej w Polsce oraz gwarancja sprawdzonych informacji. Zostawiając swój e-mail dostaniesz nie tylko powiadomienia o nowych wpisach, lecz także dodatkowe, ekskluzywne materiały. Będę strzec Twojego adresu i zachowam go tylko dla siebie! W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji. Zapisz się!

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!

Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego i Zarządzania Zasobami Ludzkimi jest Placówką Kształcenia Ustawicznego, wpisaną do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych MEN pod numerem RSPO 273974.

Slider
Slider
Dziś jest najlepszy dzień, aby zacząć. Mistrzowie działają tu i teraz. Wierzę, że Ty również podejmiesz wyzwanie mistrzostwa zawodowego!