HR & PAYROLL MASTER 2023​

Ogólnopolski konkurs wiedzy o kadrach, płacach i HR

I edycja - online

Kadry i płace to Twoja pasja? Prawo pracy nie ma przed Tobą tajemnic? Znajomość niuansów kalkulacji wynagrodzeń to Twoja tajna moc?

Zapraszam Cię do wzięcia udziału w pierwszej edycji ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o kadrach, płacach i HR, czyli HR & PAYROLL MASTER 2023! Wyniki Konkursu ogłosimy podczas gali “Wieczór Wrażeń”, która zwieńczy konferencję HR, kadry, płace 2023. Wyzwania i trendy by HR na szpilkach®

Celem, który przyświeca mi przy organizacji Konkursu jest promowanie rozwoju zawodowego, poszerzanie wiedzy i kompetencji, a także wzmacnianie profesjonalnej postawy wśród członków społeczności zawodowej specjalistów ds. kadr, płac i HR. 

Sprawdź się! Weź udział w Konkursie i wygraj wspaniałe nagrody!

Zapraszam!
Monika Smulewicz

Organizator Konkursu:

HR na Szpilkach®

Pionier szkoleń online dla branży HR. Od 2017 roku Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego i Zarządzania Zasobami Ludzkimi dostarcza kompleksową gamę szkoleń stacjonarnych i online z zakresu prawa pracy, czasu pracy, kalkulacji wynagrodzeń czy też zatrudniania cudzoziemców. 

W trakcie ponad 5 lat funkcjonowania Akademii, 55 000 naszych kursów i szkoleń z sukcesami ukończyło już ponad 12 000 osób, które aktualnie zasilają szeregi działów kadrowo-płacowych i HR w całej Polsce. Nasi partnerzy korzystają ze szkoleń dla kadry menedżerskiej, dotyczących czasu pracy oraz prawa pracy, podczas których uczestnicy uświadamiają sobie strategiczną rolę zasobów ludzkich w organizacji. 

HR & PAYROLL MASTER 2023​

SPRAWDŹ ZASADY

Ogólnopolskiego konkursu wiedzy o kadrach, płacach i HR

Weź udział w Konkursie HR & Payroll MASTER 2023 – pierwszym, ogólnopolskim konkursie online dla specjalistów kadr, płac i HR, w którym mogą wziąć udział wszyscy pasjonaci, praktycy i specjaliści z obszaru szerokopojętego HR, pragnący sprawdzić swoją wiedzę, budować markę osobistą w mediach społecznościowych oraz wygrać atrakcyjne nagrody.

Celem konkursu jest popularyzowanie rozwoju zawodowego, poszerzanie wiedzy i kompetencji, a także wzmacnianie profesjonalnej postawy wśród członków społeczności zawodowej specjalistów ds. kadr, płac i HR. 

Konkurs składa się z trzech etapów – dwóch testów wiedzy o różnym stopniu trudności oraz prezentacji w formie opracowania casusa, zadanego przez Organizatora. Wszystkie etapy odbywać się będą w formie online.

Ogłoszenie wyników Konkursu i przyznanie nagród odbędzie się 13 czerwca 2023 r. w Warszawie podczas uroczystej Gali “Wieczór Wrażeń”, która zwieńczy Konferencję HR, Kadry i Płace 2023 Wyzwania i trendy.

Poznaj Jury Konkursowe

Finaliści, jako ostatnie zadanie Konkursowe, otrzymają do opracowania casus zadany przez Organizatora. Przypadek, który wymagał będzie omówienia, dotyczył będzie obszaru prawa pracy i kalkulacji wynagrodzeń. Finaliści, na jego podstawie, opracują prezentację, którą przedstawią w formie online, podczas Finału, na którym obecne będzie Jury Konkursu.

Monika Smulewicz
Ekspertka prawa pracy Założycielka HR na szpilkach oraz AMKP i ZZL
dr Magdalena Rycak
Dyrektor Instytutu Prawa Zatrudnienia i Work Life Balance w Uczelni Łazarskiego
dr hab. Krzysztof Walczak, prof. UW
Ekspert prawa pracy
Partner w Kancelarii C&C
dr Iwona Jaroszewska-Ignatowska
Radczyni prawna, Partnerka
w Kancelaria Raczkowski 
dr Iwona Gęsicka
Radczyni prawna, Ekspertka prawa pracy wykładowca akademicki UMCS
Przemysław Jeżek
Ekspert prawa i kalkulacji wynagrodzeń, trener, wykładowca akademicki
Joanna Cur
Joanna Cur
Prawniczka,
Aplikantka radcowska
Ekspertka prawa pracy i HR
Katarzyna Łodygowska
Ekspertka prawa pracy
i ubezpieczeń społecznych Matka Prawnik
dr Marcin Wojewódka
Radca Prawny
Wojewódka i Wspólnicy
oraz Instytut Emerytalny
Donata Hermann
Kadry w pigułce
Autorka programów
w TV biznesowej BIZNES24

Etapy i harmonogram Konkursu HR & PAYROLL MASTER 2023

ETAP 0 - Zgłoszenia do Konkursu

Termin:4 maja 2023 r. – 10 maja 2023 r. Zgłoszenia do udziału w Konkursie za pośrednictwem formularza

 • W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, zamieszkujące na terenie Polski.
 • Uczestnictwo w Konkursie jest bezpłatne i dobrowolne. Kandydaci zobowiązują się do wypełnienia Formularza zgłoszeniowego, zgodnie z zasadami należytej staranności i etyki zawodowej, podając prawdziwe informacje.
 • Osoba wypełniająca Formularz zgłoszeniowy potwierdza zgodność zawartych w nim danych, zgodnie z posiadanym stanem wiedzy na moment wypełniania Formularza.Aby uczestniczyć w Konkursie należy być posiadaczem bezpłatnego Konta Premium na blogu www.HRnaszpilkach.pl, za pośrednictwem którego Uczestnicy otrzymają dostęp do testów wiedzy niezbędnych do wykonania w pierwszym i drugim etapie Konkursu.
 • Przystąpienie do Konkursu poprzez przesłanie Formularza zgłoszeniowego, rozumie się jako złożenie oświadczenia woli o akceptacji Regulaminu.

ETAP 1 - Pierwszy test wiedzy online

Termin: od 12 maja 2023 r. godz. 7:00 do 13 maja 2023 r. godz. 21:00
Pierwszy test wiedzy – na platformie konkursowej

 • W pierwszym etapie Konkursu Uczestnicy otrzymają do rozwiązania test wiedzy z obszaru prawa pracy i kalkulacji wynagrodzeń.
 • Test dostępny będzie na platformie konkursowej od dnia 12 maja 2023 r. od godziny 7:00 do dnia 13 maja 2023 r. do godziny 21:00.
 • Wypełnienie testu zajmie ok. 45 minut. Uczestnik może przystąpić do wypełnienia testu w wybranym przez siebie czasie, w obrębie godzin wskazanych przez Organizatora.
 • Test zawiera tylko pytania jednokrotnego wyboru. O zaliczeniu pierwszego etapu Organizator poinformuje drogą mailową jedynie Uczestników, którzy przeszli etap z wynikiem pozytywnym, czyli odpowiedzieli poprawnie na 80% pytań.
 • Termin ogłoszenia wyników pierwszego etapu to 16 maja 2023 r.

ETAP 2 - Drugi test wiedzy online

Termin: od 19 maja 2023 r. godz. 7:00 do 20 maja 2023 r. godz. 21:00
Drugi test wiedzy – na platformie konkursowej

 • W drugim etapie Konkursu Uczestnicy otrzymają do rozwiązania test wiedzy z obszaru prawa pracy i kalkulacji wynagrodzeń o bardziej zaawansowanym stopniu trudności.
 • Test dostępny będzie na platformie konkursowej od dnia 19 maja 2023 r. od godziny 7:00 do dnia 20 maja 2023 r. do godziny 21:00.
 • Wypełnienie testu zajmie ok. 45 minut. Uczestnik może przystąpić do wypełnienia testu w wybranym przez siebie czasie, w obrębie godzin wskazanych przez Organizatora.
 • Test zawiera tylko pytania jednokrotnego wyboru oraz pytania otwarte. O zaliczeniu drugiego etapu Organizator poinformuje drogą mailową jedynie 10 Uczestników, którzy osiągnęli najlepsze wyniki.
 • Termin ogłoszenia wyników drugiego etapu to 23 maja 2023 r. Tego dnia, w wiadomościach e-mail, Finaliści otrzymają do opracowania casus, który będzie stanowił zadanie finałowe.

ETAP 3 - Prezentacje online

Termin: 2 czerwca 2023 r. Prezentacje przed Jury Konkursowym

 • Finaliści, jako ostatnie zadanie Konkursowe, otrzymają do opracowania casus zadany przez Organizatora. Przypadek, który wymagał będzie omówienia, dotyczył będzie obszaru prawa pracy i kalkulacji wynagrodzeń. Finaliści, na jego podstawie, opracują prezentację, którą przedstawią w formie online, podczas Finału, na którym obecne będzie Jury Konkursu.
 • Każdy z Finalistów na przedstawienie swojej prezentacji ma maksymalnie 10 minut.
 • Jury Konkursowe zobowiązane jest do starannego wysłuchania prezentacji oraz dokonania oceny i wyłonienia Laureatów Konkursu, w oparciu o punktowane kryteria, takie jak: profesjonalna postawa, wiedza merytoryczna oraz praktyczne zastosowanie rozwiązań zaproponowanych przez Finalistów w prezentacjach.
 • Każdy z Członków Jury ma prawo do zadania jednego pytania każdemu z Finalistów, po zakończeniu prezentacji. 
 • Podczas obrad, w dniu 2 czerwca 2023 r., Jury wyłoni trzech Laureatów Konkursu, którzy otrzymają wyróżnienia i nagrody. Pozostałych sześcioro Finalistów otrzyma wyróżnienia.
 • Jury zobowiązuje się do bezstronnego, opartego o najwyższą staranność i eksperckość, wyłonienia Laureatów Konkursu. 
 • Ogłoszenie wyników Konkursu i przyznanie nagród odbędzie się 13 czerwca 2023 r. podczas uroczystej Konferencji w Warszawie. 

NAGRODY

Partnerem Konkursu i fundatorem nagrody głównej jest Instytut Prawa Zatrudnienia i Work-life Balance w Uczelni Łazarskiego

Nagrody za zdobycie II miejsca

Nagrody za zdobycie I miejsca

Nagrody za zdobycie III miejsca

PARTNERZY WYDARZENIA

DO WYDARZENIA POZOSTAŁO

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Gala wręczenia nagród

Finalistów Konkursu gościć będziemy w Hotelu InterContinental zlokalizowanym w samym centrum Warszawy, podczas Konferencji HR, KADRY, PŁACE 2023 Wyzwania i trendy.
 • Warszawa
 • 13 czerwca 2023 r.

Najbardziej medialne wydarzenie dla branży HR 2023 roku, czyli konferencja HR, kadry, płace 2023. Wyzwania i trendy by HR na szpilkach® z zaszczytnym udziałem p. Barbary Sochy, Pełnomocniczki Rządu ds. Polityki Demograficznej oraz Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej.

W gronie ekspertów, menedżerów i praktyków HR uraczymy grono Uczestników nie tylko merytorycznie, aktualizując stan prac legislacyjnych, najnowsze orzecznictwo oraz nowoczesne trendy i rozwiązania biznesowe w obszarze zarządzania potencjałem ludzkim w organizacjach, ale również zainspirujemy do rozwoju zawodowego poprzez nowoczesną i atrakcyjną formułę konferencyjną!

Poznaj szczegóły najbardziej medialnego wydarzenia 2023 roku w HR! 

prowadzacy3

Q&A

Tak, za udział w konkursie nie pobieramy żadnych opłat. Zgłoszenie jest całkowicie bezpłatne

Jeśli otrzymujesz ode mnie newslettery, zaraz po rejestracji na Konkurs nie otrzymasz potwierdzenia. Jeśli nie otrzymujesz newsletterów wysyłanych z adresu [email protected] koniecznie sprawdź swoją skrzynkę pocztową i potwierdź subskrypcję. Tylko wtedy masz pewność, że wszystkie maile dotrą do Ciebie.

Tak. Aby wziąć udział w Konkursie musisz mieć aktywny dostęp do Konta Premium. Dostęp jest bezpłatny i nie pobierzemy od Ciebie żadnej opłaty. Pytania konkursowe dostępne będą na platformie kursowej, a aby się do niej zalogować, musisz mieć Konto Premium.

KONTAKT

MASZ PYTANIA DOT. UDZIAŁU W KONKURSIE?
CHCESZ ZOSTAĆ PARTNEREM KONKURSU?

Nad prawidłowym przebiegiem Konkursu czuwa:
Katarzyna Romanowska
+48 793 707 197
[email protected]