Zacznij wpisywać, naciśnij enter, by szukać, esc by przerwać.

O mnie


Nazywam się Monika Smulewicz. Chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą i 19-letnim  doświadczeniem zawodowym. Jeśli zechcesz, pomogę Ci stać się najlepszym specjalistą ds. kadr i płac, którego szanują i uwielbiają w firmie zarówno pracownicy jak i menedżerowie. Napisz do mnie →

Prywatnie

Mama Beniamina i Julii. Żona, przyjaciółka i towarzyszka życia Mariusza, z którym kroczę przez życie od osiemnastego roku życia (tę sferę mojego życia pozostawiam intymną).

Uwielbiam mój ogród, bardzo lubię sadzić i pielęgnować w nim kwiaty. Kocham pisać i każdą wolną chwilę piszę, piszę i piszę …. Wkrótce zdradzę Ci nad czym teraz pracuję. Zajrzyj tu →

 

Zawodowo

Ekspert w dziedzinie prawa pracy z osiemnastoletnim doświadczeniem zawodowym na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich z bogatym doświadczeniem szkoleniowym, doradczym i zamiłowaniem trenerskim.

Moją misją zawodową jest „dzielenie się wiedzą specjalistyczną z obszaru kadrowo-płacowego w celu podniesienia jakości usług świadczonych przez HR na rzecz pracowników i pracodawców”. Zobacz materiały, które dla Ciebie przygotowałam →

Co robię i dokąd zmierzam?

  Prowadzę Fanpage HR na szpilkach, na którym dzielę się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem oraz pomagam Ci w osiągnięciu mistrzostwa zawodowego w dziedzinie kadrowo-płacowej.

Jestem założycielką grupy Kadry i Płace – Grupa wsparcia specjalistów i menedżerów, w której wspólnie rozwiązujemy codzienne wyzwania kadrowo-płacowe, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

Dołącz do grupy →

 

   Na co dzień pracuję jako Dyrektor Zarządzająca outsourcingiem rachunkowości, kadr i płac w Grant Thornton.

Odpowiadam za kształtowanie oferty, procedur oraz standardów świadczenia usług outsourcingowych. Podejmuję kluczowe decyzje w zakresie rozwoju biznesu oraz działań komunikacyjno-marketingowych. Na bieżąco czuwam nad realizacją kilkuset kontraktów outsourcingowych, efektywnie kontrolując i zarządzając pracą kilkudziesięciu zespołów projektowych.

Moim znakiem rozpoznawczym jest wrażliwość na potrzeby Klienta, budowanie trwałych relacji biznesowych, których fundamentem są wzajemny szacunek, najwyższa staranność i elastyczność w reagowaniu na potrzeby i wymagania klientów związane z ich dynamicznym rozwojem.

   Od 2008 roku – prowadzę Akademię Prawa Pracy i Rachunkowości CEDOZ.

Dbam o rozwój produktów szkoleniowych, jakość kształcenia, staranny dobór wykładowców. Sprawuję nadzór merytoryczny nad realizacją projektów szkoleniowych. Jest autorem projektów/programów szkoleniowych i trenerem skoncentrowanym wokół aktualnej problematyki kadrowo-płacowej.

Zobacz Cedoz →

 

   Od 2015 roku – Pomysłodawczyni i współzałożycielka marki ePlanneR.pl

ePlanneR to aplikacji on-line wspierająca przedsiębiorców w optymalnym planowaniu i rozliczaniu czasu pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy.

Zobacz Eplanner →

 

Dodatkowo jestem

   wykładowcą na wyższych uczelniach i szkoleniach zawodowych,

   pomysłodawczynią i opiekunem merytoryczny studiów podyplomowych na kierunku Kadry i Płace – tu realizuję jedno z moich marzeń zawodowych o profesjonalnych działach kadrowo-płacowych,

   prelegentką i organizatorką konferencji i kongresów o tematyce kadrowo-płacowej,

   autorką specjalistycznych publikacji, aktywnie współpracująca z branżowymi mediami.