HR na szpilkach,
czyli jak wypracować wysoki poziom serwisu HR w organizacji, pogodzić interesy twardego i miękkiego HR-u i nie zapomnieć o sobie.

Nazywam się Monika Smulewicz.
Pomagam specjalistom w osiągnięciu mistrzostwa zawodowego,
a pracodawcom i przedsiębiorcom zapewniam spokojny sen.

HR na szpilkach,
czyli jak wypracować wysoki poziom serwisu HR w organizacji, pogodzić interesy twardego i miękkiego HR-u i nie zapomnieć o sobie.

Nazywam się Monika Smulewicz.
Pomagam specjalistom w osiągnięciu mistrzostwa zawodowego, a pracodawcom i przedsiębiorcom zapewniam spokojny sen.

Szkoleniowo i edukacyjnie

Od ponad 20 lat pasjonuje mnie prawo pracy. Edukuję pracowników i menedżerów w obszarze prawa pracy i kalkulacji wynagrodzeń oraz tego, jak efektywnie i zgodnie z prawem zarządzać kapitałem ludzkim w organizacjach.

Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego i Zarządzania Zasobami Ludzkimi to nowoczesny projekt edukacyjny, oferujący specjalistyczną wiedzę i doświadczenie z obszaru zarządzania procesami kadrowo-płacowymi w dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstwach, niezależnie od tego, czy dążą do rozwoju wewnętrznych struktur HR, czy też wspierają linie operacyjne w efektywnym realizowaniu celów biznesowych.

W każdym zawodzie można być partaczem, rzemieślnikiem lub mistrzem. Razem podążamy do mistrzostwa.
Powiedz mi to zapomnę.
Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę. 

- Benjamin Franklin. -

Kiedy zaczynałam moją przygodę z kadrami i płacami, mieszkałam i pracowałam w małej miejscowości na Mazurach, a internet nie był tak dostępny jak teraz.

Pokonywałam codzienne wyzwania bez dostępu do szkoleń i jakichkolwiek źródeł informacji. Pamiętam jak było mi trudno. Pamiętam jak nie miałam kogo zapytać czy dobrze myślę, czy dobrze przygotowuję dokumenty. Mój mąż przywoził mi wtedy książki i czasopisma specjalistyczne z Warszawy, która na tamten moment wydawała się wielka i odległa.

To było ponad 20 lat temu. Dziś kocham to miasto m.in. za to, że daje ogromne możliwości rozwoju i nie wyobrażam sobie innego miejsca do życia i pracy.

Moim życzeniem jest, aby każda osoba w Polsce z najmniejszej miejscowości, z każdego zakątka kraju miała możliwość skorzystania z wiedzy specjalistycznej i mojego doświadczenia. 

Dlatego właśnie przygotowałam Akademię Online.

Szkolenia stacjonarne

Od 2003 roku prowadzę szkolenia stacjonarne, starannie dobierane do potrzeb organizacji, w korelacji z wyzwaniami w obszarach operacyjnych i we współpracy z wewnętrznymi działami HR.

Wierzę, że tylko taka współpraca może przynieść długoterminowe efekty, w postaci m.in. skutecznego zarządzania czasem pracy oraz ekonomicznie uzasadnionego administrowania kosztami zatrudnienia. 

Moi partnerzy korzystają ze szkoleń dla kadry menedżerskiej, dotyczących czasu pracy oraz prawa pracy, podczas których uczestnicy uświadamiają sobie strategiczną rolę zasobów ludzkich w organizacji.

Szkolenia online

W 2017 roku powstała Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego „O kadrach i płacach z pasją”, oferująca kompleksową gamę szkoleń online z zakresu prawa pracy, czasu pracy i naliczania wynagrodzeń. Obecnie Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego i Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Metoda nauczania w Akademii Online oparta jest na przekazywaniu wiedzy z obszaru HR, w połączeniu ze wsparciem i motywacją ze strony eksperta oraz uczestników procesu dydaktycznego szkoleń online.

W trakcie czterech lat funkcjonowania Akademii, kursy z sukcesami ukończyło ponad 6 500 osób, które aktualnie zasilają szeregi działów kadrowo-płacowych i HR w całej Polsce.

Zaprzyjaźnione firmy i instytucje z którymi współpracuję

Poznajmy się!

Masz pytania? Jesteś zainteresowana/y współpracą lub szkoleniem?
Chcesz mnie zaprosić na kawę lub wydarzenie?
A może po prostu chcesz powiedzieć – cześć!